Zooma okuldan bağlanma sorunu

Kodla Büyü

F5fresh

Aktif Üye
BT sınıfından zoomdaki bir derse bağlanmaya çalışan öğrencimiz var. Sınıftaki bilgisayardan id ve şifreyi doğru girdiğim halde sürekli password hatası veriyor. Giremiyorum. Ama telefonumdan girdiğimde şifre hatası olmadı. Bir türlü bu sorunu çözemedim. Klavye id şifre hepsini kontrol ettim onlarda sorun yok.

eba ile çakışıyor deniyordu, ebayı kaldırıp önce zoom u kurup deneyin.

BT sınıfından zoomdaki bir derse bağlanmaya çalışan öğrencimiz var. Sınıftaki bilgisayardan id ve şifreyi doğru girdiğim halde sürekli password hatası veriyor. Giremiyorum. Ama telefonumdan girdiğimde şifre hatası olmadı. Bir türlü bu sorunu çözemedim. Klavye id şifre hepsini kontrol ettim onlarda sorun yok.

Hocam netten yada zoomdan kaynaklı genel bir sorun var sanırım, her gün gelen 6-7 öğrencim var çoğu bugün giremedi, yada sonradan girebildiler, hep şifre hatası verdi, okul neti gitti gitti geldi.

win10 hata veriyor bir sure sonra, win7 zoom a hatasız giriyor bizim lab da. Söylediğinizin sifre hatasının tek çözümü davet linkindeki pwd ile girmek o da cok uzun yazması cok zor.. genelde davet linkini eposta atıp kopyala yapıştır yapıyorum.. pardus yüklü Etkileşimli tahta da zoom girişlerinde sorun çıkmıyor.

hocam kendi internet sitesinden girmeyi deneyin ben sorunun çözümünü böyle buldum.

"Incorrect meeting passcode" hatası için net bir çözüm bulabilen arkadaşımız var mı?
Şifre bir kere bile yanlış yazılıp sonra doğru yazıldığında Zoom bu hatayı veriyor. (Hatta bazen şifre başta doğru yazılsa bile kabul edilmiyor).

pwd='den sonraki şifre metnini kopyalamak sorunu çözüyor fakat öğretmenlerimiz için bu işlem zor olur.

Çünkü okuldaki öğretmenlerin telefondaki hesaplarından derslerini başlatıp tahtadan derse katılmaları gerekiyor. (Canlı Ders & Yüz Yüze dersi aynı anda uygulamak için)
Program şifre hatası verince tahtadan bağlanamıyorlar, çoğu öğretmen, dersi ekran paylaşımı ile anlattığı için tahtadan da bağlanmak gerek.

Çözüm önerilerizi paylaşabilir misiniz?

Son düzenleme:
Geri