Zoom tablette ppt paylaşımı

Kodla Büyü

zafer_can

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Tablette veya Android telefonda zoom ekran paylaşımı yaparken sadece PDF ve image dosyalarını listeliyor ve bu formatları kabul ediyor. Bilgisayarda istedigim power point sunu dosyası ile paylaşım yaparken neden tablet veya Android telefonda sadece PDF ve image paylaşımı yapılabiliyor?

Telefonunuza Microsoft office uygulaması kuruludur muhtemelen. Zoomda share /screen seçin. pptx konumunu bulun açın. Ben bu şekilde sunuyu öğrencilerime izlettim.
Pc deki tadı tlf, tablet vermiyor.

Telefonunuza Microsoft office uygulaması kuruludur muhtemelen. Zoomda share /screen seçin. pptx konumunu bulun açın. Ben bu şekilde sunuyu öğrencilerime izlettim.
Pc deki tadı tlf, tablet vermiyor.

Hocam sıkıntı zaten pptx konumunu gösterememekte. Download klasöründe bulunan tüm dosyalardan sadece PDF ve image dosyalarını listeliyor. Pcde herhangi bir sorun yok ama telefon ve Android'de listelenmiyor.

Hocam sıkıntı zaten pptx konumunu gösterememekte. Download klasöründe bulunan tüm dosyalardan sadece PDF ve image dosyalarını listeliyor. Pcde herhangi bir sorun yok ama telefon ve Android'de listelenmiyor.
Hocam onun için ekran paylaşımından Google Drive'ı seçip, gerekli onayları verdikten sonra, Drive üzerinde bulunan sununuzu paylaşabiliyorsunuz. Biz böyle çözmüştük. EBA canlı derste bunu da yapmak mümkün değil.

ZOOM share screen dediğiniz zaman eğer izin vermişseniz ekranda ne çıkıyorsa öğrenci görebilir hocam ppt yi telefonunuzda açabiliyorsanız zoomdan yansıtmak da aynı şekilde zoom a gerekli izinleri verdiyseniz izletebilirsiniz.

Hocam huawei kullanıyorum. İndirme yönetici bazen indirdiklerimi göstermiyor. Uygulamalarda Dosyalarıma girince arama bölümüne pptx yazıyorum tüm belgeler geliyor. Alternatif dosya yöneticileri deneyebilirsiniz.

Geri