Zonguldak

Kodla Büyü
15 Eylül itibariyle puanım 34 :) Zonguldak yazacam. Çıkar mı bilmiyorum ama şansımı denicem. Genelde meslek liselerini yazmayı düşünüyorum. Herkes için hayırlısı olur inşallah.

zonguldak merkezi yazarken iyi düşünün.korkunç pahalı bir yer.ilçeleri devrek , gökçebey, çaycuma karadenize kıyısı olmayan ilçeler ama diğer ilçelere göre daha ucuz.ve daha rahat.

Tayfur67 hocam Zonguldaklıyım zaten biz alıştık oranın pahalılığına, ben şu anda Batman'dayım, emin olun burası giyim yönünden falan ordan daha pahalı.

Gülpınar' Alıntı:
Tayfur67 hocam Zonguldaklıyım zaten biz alıştık oranın pahalılığına, ben şu anda Batman'dayım, emin olun burası giyim yönünden falan ordan daha pahalı.

bende zonguldaklıyım. puanım 45 . büyük ihtimalle oraya tayin isteyeceğim. bende batmandayım hocam. hangi okulda çalışıyorsunuz acaba

Bnde Zonguldaklıyım.Ereğli ilçesini tercih ettim.Bakalım hayırlısı puanım 66 inş olur.

nildem' Alıntı:
Gülpınar' Alıntı:

bende zonguldaklıyım. puanım 45 . büyük ihtimalle oraya tayin isteyeceğim. bende batmandayım hocam. hangi okulda çalışıyorsunuz acaba

Atatürk ilköğretimdeyim TPAOda, burda Zonguldaklı hiç yok sanıyordum :) Siz hangi okuldasınız hocam?

Ereğli'de bu tayin sistemiyle il içi yer değiştirmek çok zorlaştı. Ancak belde ve köylerde açık gözüküyor. Ereğli ile ya da okullarıyla ilgili bilgi lmak için bana yazabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

bizde batmandayız arkadaşlar, eşim zonguldaklı onun için bende yazacam meslek lisesi gelirse artık, puanım 72,ankaradan sonra yazacam.

Eğer zonguldağa giderseniz Fener mahallesinde B tipi diye biyer var, tam denize sıfır, yeşilliğin içinde. orda benim için bi fasıl yapın arkadaşlar. Şimdiden afiyet olsun.

Zonguldak meslek liselerini sormuşsunuz.

Merkez EML acayip büyük bir okul çokta merkezi biyerde, ticaret meslek ve kız meslek te hemen aynı muhitteler,
kapuz meslek biraz dışarıda kalıyor dolmuşla 10-20 dk.
Kilim ise merkeze uzak gel git zor olur.

kilimli eml yazdım arkadaşlar, 13 kontenjan il dışından gelecek kontenjan..diğerleri ankara. hayırlısı diyelim

Gülpınar' Alıntı:
erdcan' Alıntı:
kilimli eml yazdım arkadaşlar, 13 kontenjan il dışından gelecek kontenjan..diğerleri ankara. hayırlısı diyelim

Hocam ben de kilimli eml yazdım, hayırlısı.

Hayırlı olsun arkadaslar.Benim eşim balıkesirli o yüzden yazmadım memleketimi.yazsam yuzde yuz çıkardı zannedersem.37 kişilik edebiyat kontenjanı verilmiş.10 tanesi devrekteki okullardaydı.puan 93.şu an tekirdağdayım ve izmir balıkesir bölgelerini istedim.hayırlısı olsun.herşey gönlünüze göre olsun

Gülpınar' Alıntı:
nildem' Alıntı:
Gülpınar' Alıntı:

Atatürk ilköğretimdeyim TPAOda, burda Zonguldaklı hiç yok sanıyordum :) Siz hangi okuldasınız hocam?
ziya gökalp anadolu lisesi

Gülpınar' Alıntı:
erdcan' Alıntı:

arkadaşlar o okulu biliyomusunuz bilmiyorum ama ben 1 dönem sözleşmeli çalıştım. kadro ile başka okula geçmeseydim istifa ederdim kesin. okulun yeri de kötü, muhiti de , hele öğrenci profili..... :-1:

kilimli eml mi hocam? öğrenci profili muhakkak çok iyi değildir zaten de en azından batmandan iyidir heralde

nildem' Alıntı:
Gülpınar' Alıntı:
erdcan' Alıntı:

arkadaşlar o okulu biliyomusunuz bilmiyorum ama ben 1 dönem sözleşmeli çalıştım. kadro ile başka okula geçmeseydim istifa ederdim kesin. okulun yeri de kötü, muhiti de , hele öğrenci profili..... :-1:

Hocam orda bir dönem ben de çalıştım, ama çok memnundum, hem de bayan olmama rağmen. Diğer öğrenciler için bişey diyemem ama bilgisayar öğrencileri çok iyiydi, ya da bana iyi dönem öğrencileri denk geldi. Tabii yeri çok da iyi diyemicem, ama hiçbir sorunla karşılaşmadım çok şükür.

Bende ilk tercihime ereğli tek ve end mes.lisesini yazdım.haydi bakalım az önce il de onayladı.Herkesin istediği yerlere atama yapılır inşallah diyorum.Herkes için hayırlısı olsun.

hayırlısı olsun hocam zonguldaktan tek tercih yapmıştım zaten, onu da yapmasam diğer tercihlerim olan ankaraya yerleşemiyormuşum. seneye de batmanda kalacaktık. hayırlısı diyelim hanım köylü olduk artık .

erdcan' Alıntı:
hayırlısı olsun hocam zonguldaktan tek tercih yapmıştım zaten, onu da yapmasam diğer tercihlerim olan ankaraya yerleşemiyormuşum. seneye de batmanda kalacaktık. hayırlısı diyelim hanım köylü olduk artık .

hocam idaresi iyidir, sorun yaşamazsınız, bir dönem ben de çalıştım orda eminim memnun kalırsınız. Her ne kadar başkaları beğenmese de orayı ben seviyordum, ayrılırken de çok üzülmüştüm. Neyse seneye kadro boşalırsa ben de gelirim :)

Geri