Ziyaretçi defteri yasak mı?

Kodla Büyü

bote22

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuzdan bir hoca geçen sene okulun sitesine bakıyormuş. Okula ziyaretçi defteri koyduğumu görünce, "Hocam meb buna izin vermiyor haberiniz olsun." dedi. Cidden öyle mi? İlk defa duyuyorum. Ben kod yazmak yasak diye biliyorum. Ki onunda yapılıp yapılmadığını hiç denemedim.

hocam ben bır ara koymustum cok hos seylerde gelmıyordu ogrencı mılletı bu dangoz dangoz konusmalar ogretmene ve ogrencılere olmadık sözler ister istemez can sıkıyordu.sonra bı kac kez tepkı alınınca bende kaldırmıstım.

serbest dahı olsa konmamalı benım kanaatım öğrenci milleti .....milleti hocam

ben koydum fakat ben onay vermeden mesajlar yayınlanmıyor dolayısıyla problemde olmuyor.

Ben koydum. Arada abuk şeyler yazılıyor ama geneli iyi şeyler. Onay süreci olmadan yayınlamıyorum zaten. Yazıyı görmediğim için uygulamaya devam edeceğim

Resmi yazıyı görmedim şimdi burda konu olunca fark ettim.
Ancak zaten ihityaç yok hocam ziyaretçi defterine ....gereksiz görüyorum.

Zamanında forum bile açmıştım okula(2004 yılı) hiç bir artısı olmadı eksisi oldu.

Bende onaylayıp yayınlıyorum. Bizdekiler zaten hep şu hocayı seviyorum bu hocayı seviyorum sınıfımıza askılık istiyoruz falan diyorlar. Hani öyle abes hiç denk gelmedim. Şimdi kaldırmak gerekir mi bilemedim :s bende o yazıyı görmedim.

Geri