Zil sesleri (şarkılardan kesilerek hazırlanmıştır)

Kodla Büyü

faskerhat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuz için yaptığım zil seslerini paylaşıyorum. Çoğunu kendim hazırladım. (öğrencilere farklı şeyler sunalım arkadaşlar. klasik ya da sıkıcı melodilerin yerine daha yeni ve öğrencilerin seveceği melodileri tercih edelim. Bu zillerden bizim öğrenciler "anlıyorsun değil mi", "kenan doğulu yüzsüz yürek", "Şinanay", "Göksel - Bi seni" melodilerini çok sevdiler. Öğretmen zili ve öğrenci giriş çıkış zilleri için herbirine farklı melodi iyi oluyor.)

Barış Manço - Anlıyorsun değil mi
Baris Manco - Can Bedenden Çıkmayınca
Baris Manco - Kara Toprak
Emre Aydın - afilli yalnızlık
Göksel (2009) - Baksana Talihe
Göksel - Bi seni
Goksel - Senden Baska
Kenan Doğulu - Yüzsüz Yürek
Kıraç - Eşşeği Saldım Çayıra
Kıraç - Yıllar sonra
Pinhani - hele bir gel
YEDİ KARANFİL 4 - Sinanari

Ekli dosyalar

• Zil Sesleri.rar
    2.7 MB · Görüntüleme: 4,814
Ben anonslu hazırlıyorum. Özellikle öğretmenlerin giriş ziline 'Sevgili öğretmenler, ders başladı, iyi dersler' anonsu melodinin sonuna mikslenmiş şekilde hem hoş oluyor, hem de öğretmenin dikkatini çekiyor. Fade In (artarak girme) efekti ile başlayıp Fade out(azalarak bitirme) efekti ile bitirmek ve mikslemek daha profesyonel geliyor kulağa.
İndirip bakıyorum, paylaşım için teşekkürler.

SilverMan' Alıntı:
Ben anonslu hazırlıyorum. Özellikle öğretmenlerin giriş ziline 'Sevgili öğretmenler, ders başladı, iyi dersler' anonsu melodinin sonuna mikslenmiş şekilde hem hoş oluyor, hem de öğretmenin dikkatini çekiyor. Fade In (artarak girme) efekti ile başlayıp Fade out(azalarak bitirme) efekti ile bitirmek ve mikslemek daha profesyonel geliyor kulağa.
elinde varsa paylaşır mısın hocam anonslu halini merak ettim.

Bunlar da benim düzenlemiş olduğum zil sesleri

Ajda Pekkan-Yakar Geçerim
Barış Manço - BEN BİLİRIM
Barış Manço - HALHAL
Cansu Koç - Aşkımız Bitecek
Cansu Koç - Çayır Çimen ( Enst. )
Goksel - Baksana Talihe
Gökçe - Tuttu Fırlattı
KENAN DOGULU (RUTBENI BILICEN)
Murat Boz - Kalamam Arkadaş
Özgün - Sadece Arkadaşız

Ekli dosyalar

• okul zili melodi.rar
    3.2 MB · Görüntüleme: 2,364
Üç tane de benden olsun...

Angry Birds- Oyun Müziği (Çocuklar bayıldı tavsiye olunur)
Şevval Sam-Giresun Kavakları
Manga-Dünyanın Sonuna Doğmuşum

Ekli dosyalar

• zilsesleri.rar
    736.1 KB · Görüntüleme: 1,897
elrond' Alıntı:
SilverMan' Alıntı:
elinde varsa paylaşır mısın hocam anonslu halini merak ettim.

Hocam evde sadece bir tane bulabildim. Bu paylaştığımı beğenirseniz okuldan diğerlerinden de getiririm.
Öğrenci çıkış - giriş zili ayrı, öğretmen giriş zili ayrı. Bu paylaştığım öğretmen giriş zili. Sonlara doğru 'Sevgili Öğretmenlerimiz, iyi dersler, ders başladı' cümlesini müziğin içine mikslemiştim.

Ekli dosyalar

• Zil Ogretmen Giris - Halk Müzigi- Anons - mix.zip
    414.9 KB · Görüntüleme: 2,212
Geri