Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

zazzle.com sticker hazırlama! Yardım

Konu, 'Logo-Flash-Intro-Banner' kısmında quashpack tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. quashpack

quashpack Aktif Üye

Yeni doğacak bebeğim için kartlar hazırlarken bu siteyi keşfettim.Çok işime yaradı ancak düzenlediğim kartların resimlerini kaydetmeyi yapamadım print screen haricinde.

Linki tıklayınca customize it diyerek yazılarını falan değiştirebiliyoruz.Herşeyi ayarladıktan sonra son halini nasıl kaydedebiliriz arkadaşlar? Z
    http://www.zazzle.com/boy_baby_elephant_baby_shower_sticker-217557643920880621

2. quashpack

quashpack Aktif Üye

Var mıdır yardım edebilecek? :cry:

3. SYSOP

SYSOP Seçkin Üye Seçkin Üye

Site ücretli olduğundan indirme bağlantısı vermeyecektir kaynak kodlarına bi bakın ben üstün körü baktım göremedim kolay yolu sizin yaptığınız gibi görünüyor.

4. quashpack

quashpack Aktif Üye

Teşekkürler hocam yorumun için. Bende uğraştım baya ama indiremedim bir türlü kaynak kodlarda bakmadığım satır kalmadı.
    Belki fikri olan başka bir arkadaş vardır diye düşünmüştüm programla falan iner mi diye

5. serhatdemirok

serhatdemirok Site Gezgini

Hocam öncelikle "View Larger" butonuna tıklayın. Açılan sayfada sağ tık -> sayfayı farklı kaydet komutuna tıklayın. Sayfa kaydolduktan sonra kaydettiğiniz klasör içerisinde istediğiniz dosyayı bulabilirsiniz. Bendeki boyutları 1104*1104 piksel idi.

6. quashpack

quashpack Aktif Üye

Daha önce de denemiştim, söylediğiniz gibi kaydettim kaç kere.Hep resim dosyalarına bakmıştım kayıtlı olanlardan.Şimdi tekrar inceledim view diye bir dosyanın içinde buldum paintte dosyaları aça aça..Çok teşekkürler.Sizde direkt resim dosyasını mı kaydetti sayfayı farklı kaydettiğinizde?

7. serhatdemirok

serhatdemirok Site Gezgini

Rica ederim hocam. Html dosyası ve yanında o html dosyasında kullanılan resimlerin tutulduğu klasör şeklinde kaydettim. Aranılan dosya klasör içinde "view_002.jpg" adında kaydedilmiş.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal