ZAMAN GAZT. manşet Haberiz...

Kodla Büyü
çok güzel bir tespit...fakat bu çalışmanın sadece istanbulda yürütülmesi saçma...Türkiye Cumhuriyeti , İstanbuldan ibaret değil...şahsen ben yaktım gemileri, tek tek ellerimle ilkokuldan ortaokula taşıdım pc leri...ama labsız dersimizin hiçbir anlamı yok...

Teşekkür ediyoruz. dernek başkanımıza. Teşekkür ediyoruz Türkiye'nin en çok okunan gazetesi Zaman Gazetesine. İnşallah yazılan sorunlar çözüme kavuşur. Sizleri gazeteye abone olmaya davet ediyorum....

Arkadaslar dersin zorunlu olmasını isteyenlerden biriydim ama simdi değilim. Nedeni ise o kadar emek verilip yapılan sınıflar ders olmadığı için norm olmadı ve sonuç olarak çöp oldu. DErs konulması emek harcandı bolca ama sağolsunlar geç kaldılar dersin zorunlu olması için ve su an sınıfım yok. Projeksiyon ile ders yapıyorum ama bunu bulamayan zümrelerimi de biliyorum.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, konuya ilişkin, ilçe milli eğitim müdürlüklerine yazdıkları yazıların cevabının henüz gelmediğini kaydediyor.

Ya lafa bak istediklerinde acil günlüdür yazıp 1 günde cevap alıyorlar ya.

Birde bu şekilde olacağı belli değil mi?
Nasıl bir devlet düşmanlığı bu düşünürseniz.

Haberi manşetten görünce bende çok şaşırdım. Ama çok iyi oldu. İlk defa sesimizi bu kadar etkin duyurabildik.
Emeği geçen herkese teşekkürler.

samyeli80' Alıntı:
Teşekkür ediyoruz. dernek başkanımıza. Teşekkür ediyoruz Türkiye'nin en çok okunan gazetesi Zaman Gazetesine. İnşallah yazılan sorunlar çözüme kavuşur. Sizleri gazeteye abone olmaya davet ediyorum....

hakkımızda haber yaptı diye okumadığım gazeteye abone olacak değilim olayı saptırmayın.

samyeli80' Alıntı:

evet hocam hemen dediğinizi yapıp o laboratuvarları atıl hale getiren, milyarlarca lirayı cebe atarak fatih projesi gibi işlemeyen bir proje üreten hükümetin; yancısı, en büyük şakşakçısı gazeteye abone olalım.

Sanki beni anlatmış ne yazılıyorsa bennnnn :)
Haberi pasinlerde okuyan beni haberi yaptırdı sanar :D

Zaman abonesiyim ama bu konuyu işleyen hele de manşet yapan hangi gazete olursa olsun takdir etmek lazım. Ayrıca derneğimize hala üye olmayan arkadaşlara da mesaj olsun. Ne kadar fazla olursak o kadar güçlü oluruz.

Dersin liselerde zorunlu olmasından çok, liselerde atıl duran bilgisayarların ortaöğretime kaydırılması teması var.

Yine de teşekkür etmek lazım

güzel bir haber. Emeği geçen dernek başkanımıza ve bunu haber yapan zaman gazetesine teşekkür ederim. Bende bilgisayarsız ders işleyen bt öğretmenlerinden biriyim :(

Haberde emeği geçenlere, derneğe ve yayınlayan zaman gazetesine teşekkürler.

basın' Alıntı:
merhaba arkadaşlar
ortaokullarda kısmi olarak dersimiz çözüldü. liselerde sorun devam ediyor. dernek başkanımızın desteği ile zaman gazetesinde manşet haber olduk. emeği geçenlere teşekkürler... MUHABİR akın öztürk teşekkür edelim.. a.ozturk@zaman.com.tr

http://gonullumuhabir.com/haber/354/sistem-degisince-bilgisayar-siniflari-atil-hale-geldi.html

image.php

patron yine dur durak bilmiyorsun, emeğine sağlık... :alkis: ( akşam ek bilgiler için geri dönemedim, bizimkilerin btler faal hep :)

Bizim okul da ilkokul oldu, bizleri ve öğrencileri başka bir okula naklettiler. Eski okulumuz Milli Piyango tarafından kurulmuştu, şu kadar söyleyeyim Fatih projeli okullar bu okulun yanında halt eder. 2 adet BT sınıfı vardı. Bir tanesinin nakledildiğimiz okula verilmesi için okul idaresi ve MEM müdürü ile bizzat görüştüm. Yeni okulumuzun müdürü de biraz gayret gösterince eylül ayının sonunda bir sınıfı taşıdık. Taşınması yerleşmesi kurulması filan derken biraz zorlandık ama değdi. Şimdi rahatız... Darısı diğer arkadaşlarıma...

Basın arkadaşımızın bu ve benzer konulardaki emeklerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Yüreğinize sağlık öğretmenim :alkis: :alkis:

Geri