ZAMAN GAZETESİNDEYİZ...

Kodla Büyü

ucamus

Süper Üye
Süper Üye
emeği geçen herkezden Allah razı olsun inşallah bu sefer biryerlerdeki zatı muhterem kişiler sesimiz duyarlarda harekete geçerler

bu güzel bi haber..en azından durumumuzdan haberdar olan birileri var

yazıda hata mı var bana mı öyle geldi, aynen kopyalıyorum

Sabah 07.00 ile akşam 15.00 arasında okullarda 'formatör öğretmen' olarak görevlendirildiklerini bildiren BT öğretmenleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eğitim ve bilişim alanına önem verdiğini bildiklerini dile getirdi.

tesekurler zaman, emegei gecen arkadaslarada tesekurler.... :++:

comptia kursu mesaj panosunda da belirttim kesinlikle
TAMİRCİ OLMAK İSTEMİYORUM
BİLİŞİM ÖĞRETMENİYİM

evet ufak tefek hatalar var. yorum yazılabiliyor mu? ben göremedim. Bu haberin en çok okunanalara taşımak lazım. kaybolup gitmesin.

Umarım yetkililer bu haberden sonra bizim görev tanımımızdaki belirsizliği sona erdirir.Bu haberin yayınlamasında destekeğini esirgemeyen Selim hocama Ümit hocama tesekkür ederim.Ayrıca Cihan'ın Muş Temsilcisine ve Zaman Gazetesine tesekkür ederiz

teknolog49' Alıntı:
Umarım yetkililer bu haberden sonra bizim görev tanımımızdaki belirsizliği sona erdirir.Bu haberin yayınlamasında destekeğini esirgemeyen Selim hocama Ümit hocama tesekkür ederim.Ayrıca Cihan'ın Muş Temsilcisine ve Zaman Gazetesine tesekkür ederiz

Eyvallah kardeşim, emeği geçen herkese teşekkürler

musluyum49' Alıntı:
acer50' Alıntı:
yazıda hata mı var bana mı öyle geldi, aynen kopyalıyorum

Sabah 07.00 ile akşam 15.00 arasında okullarda 'formatör öğretmen' olarak görevlendirildiklerini bildiren BT öğretmenleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eğitim ve bilişim alanına önem verdiğini bildiklerini dile getirdi.

teknik bir hata olmuş..anlayan anlamıştır...
yeni okudum ve çok şaşırdım bu konuda hata olması çook çok kötü olmuş. zaten bizim en büyük sorunumuz ÇALIŞMA SAATİYDİ. genelimiz bu sebple formatör olmayıp REZİL OLMADIK MI?

yine de haberler ümit verici inş. çok yakında lehimizde birçoook gelişme olacaktır!

Emeği geçenlere çok teşekkürler....
Olumlu gelişmeler olur inşallah

arkadaşlar, haberin bulunduğu bütün sitelere yorum yazalım , sahip çıkalım bu işe! ben başladım yapmaya, yakında yayınlanır zaten...

arkadaşlar şöyle bi baktığımda yorum yapılabilen sayfalarda öğretmen arkadaşlarımızın yorumlarının tek tük olduğunu görüyorum, haberleri okuyan arkadaşların en azından farklı sorunlarla beraber en azından bir kaç kelam da olsa yorumlarını eklemelerinin daha faydalı olacağını düşünüyorum. İnşallah güzel sonuçlar çıkar.....

bu zamana kadar hakkımızda çıkan her habere yorum yaptım, düşündüklerimi ifade ettim. "çok önemli olmasa bile" en azından kendimce birşeyler yapıyorum. siz sevgili meslektaşlarım da bu türden haberleri "sık kullanılanlar" a ekleyip akıllarına düştükçe ziyaret etsinler. bu sayede sorunlarımızın bir çok kişiyi ilgilendirdiği ve ehemmiyetli olduğu editörler tarafından kabul edilsin. saygılar...

harikasınız arkadaşlar bir şekilde sesimizi duyurmaya başladık İnşallah bu işin sonu güzel bir şekilde gelecek
Bu arada bence de 07:00 15:00 saatlerindeki karışık anlatım sıkıntılı olmuş

meraklanmayın arkadaşlar sanki orada yazan herşey yapılacak da bi 7-15 problem olacak... :D

Tamirci demişler tamirci nedemek bekçi hizmetli.........

Emeği geçenlere teşekkürler

Hay Allah Razı Olsun Arkadaşlar...

Kimler vesile oldu ise çok teşekkürler... Durmamak lazım birileri bizleri duyamalı...

inşallah birilerinini dikkatini çeker yalnız çalışma saatlari yanlış yazılmış

Geri