ZAMAN GAZETESİ İLE GÖRÜŞÜYORUM...

Kodla Büyü
marbled' Alıntı:
Belki mümkün değil diyeceksiniz ama sizlerin de fikrini almak istiyorum. MEB den randevu alma gibi bir sistem var mı acaba. Ya da bunun resmi bir dayanağı. Resmi yolları izleyerek, bakanlığa ulaşma sansımız nedir acaba. Aramızdan kararlı olan 20-30 kişi çıkar sanırım. Bu kişiler temsili olarak seçilerek görüşme yapma imkanımız varmıdır. Ben bimere bizimle ilgili kararlar alınırken çözüm aşamasına katılma isteğimizi ve bununla ilgili bakanlıktan randevu alıp görüşme şansımızın olup olmadığını ve varsa bunun resmi yollarının neler olduğunu sordum. Çok hayalci demeyin ama 30 kişilik temsili bir kaç arkadaş ankaraya MEB'e resmi bir görüşmeye gidebilsek. Bunun olabilirliği ile ilgili fikri olan var mı. Eğer böyle birşey münkünse ben en başta gitmek istiyorum ankaraya.

ankara da olmadığım için randevu aşamalarında yanınızda olmayabilirim ama randevu olur gidilecek olursa ben gelirim :sleep:

VALLAHİ AYIP BİLLAHİ AYIP ARKADAŞLAR
bakınız ortak sorunumuz var ve bi arkadaşımız bir gazete ile görüşüyor önemli olan haber yapılmak değil mi gazetenin ne önemi var.Hem derdimiz bir, derdimiz gazete mi?.
gelelim yandaşın ne yapabileceğine ; arkadaşlar biraz kafanımızı çalıştıralım bugün muhalif bir gazetenin haberi mi daha etkili olur yoksa yandaşın mı? Muhalif için ne diyor hükümet " yav zaten bunlar ne yapsak tersini söylüyor bunlar bunu söylüyorsa bunda bi hayır yok" e böyle bir ortamda kim etkili olur.
gelelim sendikalara maalesef iktidar yandaşı sendika isterse istediğini yaptırır mualifleri kim dinliyor ki (çok üzülerek söylüyorum isterse millet kendini yaksın kimsenin umrunda değil)
arkadaşlar bakınız 700.000 insanız siyasiler ,siyasi görüşler ,farklılıklarımız ,biizm için önemli olmamalı . Ortak sıkıntılarımız var ve bu sıkıntıların halli için herkes ne gerekiyorsa yapmalı.Kİmi zamanla görüşsün kimi cumhuriyetle kimi milliyetle kimi muhalefetle kimi hükümetle kimin gücü nazı hatrı neye geçiyorsa....

joombal' Alıntı:
dijey' Alıntı:
Erdadas2010' Alıntı:
Kim zorla abone olur ki zorla abone oluyorsa gel seni abone yapalım
Işık Fem dersanesine git bakiyim bi kaydolmayı dene ne soracaklar sana??

ne soracaklar :?:
32 farzı mı :?:

zaman gazetesine mecburiyetten üye olan 3 aile tanıyorum. dersaneye kaydolma şartına bunuda eklemişler. gazeteler eve geliyor aşağıda kalıyor . Kapıcı kullanıyor. Gazetenin içeriğine falan bişe dediğim yok ama kesinlikle abone bulmak için etmedikleri şey kalmıyor. ben ona karşıyım..

yahu zamanı çekemiyorsan sende git sözcüde ayarla bi röportaj. tıpkı "işbrlikli öğrenme" yöntemindeki gibi.. görev paylaşımı yapılmış olur.

61>34' Alıntı:
yahu zamanı çekemiyorsan sende git sözcüde ayarla bi röportaj. tıpkı "işbrlikli öğrenme" yöntemindeki gibi.. görev paylaşımı yapılmış olur.
Aynen...
Zaman gazetesi bizim durumumuzu, bizim istediğimiz şekilde, manşetten kalın puntolarla verse, bazı arkadaşlar saplantılı ideolojilerinden dolayı yine karşı çıkacaklardır...

ct442002' Alıntı:
61>34' Alıntı:
Aynen...
Zaman gazetesi bizim durumumuzu, bizim istediğimiz şekilde, manşetten kalın puntolarla verse, bazı arkadaşlar saplantılı ideolojilerinden dolayı yine karşı çıkacaklardır...

yok canım o kadar da değil. tabi burada henüz çıkmamış habere bu denli tepki de hoş değil

Geri