ZAMAN GAZETESİ İLE GÖRÜŞÜYORUM...

Kodla Büyü
ya arkadaş bu işe bile siyaset karıştıranlar var... ne zihniyeti geri, ne kadar kara düşünceli insanlarsınız be... yazıklar olsun zihniyetinize...

x ya da y gazetesi ne fark eder... Bizi amacımıza ulaştıracak olan her yol mübahtır... Allah razı olsun hocam emekleriniz için... :alkis:

kalendar' Alıntı:
usare' Alıntı:
Zorla abone yaptırılan gazete değil mi bu?
Nereden bildin?
Tebrikler!

yazın esnaf arkadaşın yanındaydım, baktım dükkanda bi sürü zaman gazetesi, hayırdır dedim. "adamlar sabah kapıya bırakıp gidiyor, ay bitince de parasını almaya geliyor, getirmeyin diyoruz, almayacaz diyoruz yine de her sabah kapıda gazete, abonesi olduk" demişti.
Güzel satış stratejileri var...

acer50' Alıntı:
kalendar' Alıntı:
usare' Alıntı:
Nereden bildin?
Tebrikler!

yazın esnaf arkadaşın yanındaydım, baktım dükkanda bi sürü zaman gazetesi, hayırdır dedim. "adamlar sabah kapıya bırakıp gidiyor, ay bitince de parasını almaya geliyor, getirmeyin diyoruz, almayacaz diyoruz yine de her sabah kapıda gazete, abonesi olduk" demişti.

Kardeşim Söylediğine sen inanıyor musun öncelikle de buraya yazıyorsun sorabilirmiyim? Gazeteyi istemiyoruz diyeceksin getirecekler ve parasınıda zorla alacaklar. Önce söylediğine kendin inan sonra buraya yaz komik olma

Belki mümkün değil diyeceksiniz ama sizlerin de fikrini almak istiyorum. MEB den randevu alma gibi bir sistem var mı acaba. Ya da bunun resmi bir dayanağı. Resmi yolları izleyerek, bakanlığa ulaşma sansımız nedir acaba. Aramızdan kararlı olan 20-30 kişi çıkar sanırım. Bu kişiler temsili olarak seçilerek görüşme yapma imkanımız varmıdır. Ben bimere bizimle ilgili kararlar alınırken çözüm aşamasına katılma isteğimizi ve bununla ilgili bakanlıktan randevu alıp görüşme şansımızın olup olmadığını ve varsa bunun resmi yollarının neler olduğunu sordum. Çok hayalci demeyin ama 30 kişilik temsili bir kaç arkadaş ankaraya MEB'e resmi bir görüşmeye gidebilsek. Bunun olabilirliği ile ilgili fikri olan var mı. Eğer böyle birşey münkünse ben en başta gitmek istiyorum ankaraya.

bilisim_06' Alıntı:
acer50' Alıntı:
kalendar' Alıntı:
usare' Alıntı:
Nereden bildin?
Tebrikler!

Kardeşim Söylediğine sen inanıyor musun öncelikle de buraya yazıyorsun sorabilirmiyim? Gazeteyi istemiyoruz diyeceksin getirecekler ve parasınıda zorla alacaklar. Önce söylediğine kendin inan sonra buraya yaz komik olma

inanmak ne demek, gördüm diyorum. inananıp inanamamak senin elinde. Hatta yazmak istemedim ama bak bu da var, benim eski müdürümün cemaatle arası iyiydi, taa köy okuluna her gün zaman gazetesi geliyordu, adam tayin oldu gitti, 2 ay daha gazete geldi, yeni müdür de tam ters görüştü, baktılar para alamayacaklar, bıraktılar artık gazete getirmeyi. Buna da inanmayabilirsin, ütopyanda mutlu ol.

gececiler' Alıntı:
seraser' Alıntı:
ozcanikli' Alıntı:
zaman iktidarın gazetesi birşeylerin değişeceğini sanmam
bence muhalif bir gazete seçmeliyiz

İktidar tarafından kâle alınan ve Türkiyenin en çok satan gazetesi. İsabetli bir karar!
iktidarın bütün yanlışlarını halka överek doğru bişey gibi gösterdiği için kâle alınıyo zaten, doğruları doğru olarak yazsa o zaman belli olur yalaka gazete bişey cıkmaz bunlardan

bakan : eş durumu yapmayı düşünmüyoruz
ertesi güz zaman : meb eş durumu tayini yapıp tüm öğretmenleri eşlerine kavusturdu
bakan : maliye izin verirse 10 bin öğretmen atayacaz
ertesi gun zaman : mebe 10 bin öğretmen ataması yapıldı
bakan : okullara bilgisayar lab. kurmayı planlıyoruz
ertesi gun zaman : turkiyede %90 okulda bilgisayar lab kuruldu hedef % bin
....
....
hayır biziim durumuda çarpıtıp meb tüm cocuklara bebeklikten bilgisayar öğretti şimdi derse bile gerek kalmadı derler sonra ...
inanmayan açsın arşiv kısımlarından baksın tartısmaya gerek yok
zaman eski zaman değil hersey gibi o da değşti eskiden siyasete karısmazdı şimdi siyasetin 1 nolu gazetesi

:alkis: :puhaha: aynen bu gazete mi hükümete eleştiri yapacak. hükümetin yapmadıklarını bile yaptı gosterirken. adm karaaya beyazz diyip bunu okuyucularına çok güzel lanse eden ve kabullendirirken, hükümetin en buyuk islahı iken hukumetı eleştirecek oylemi:DD

cemmat toplantılarına katılıyorsan ki samimi bir arkadasınla gidersin güzel sohbetlerdeir. seversin sonra herkesz zaman alır sen neden almazsın. küçük bir mahhalle basksısıyla abone olursun... bu iş bukadar. ha birde olmassan ne olur bir gün bir arkadasın sana hediye olarak baslatır 1 aylık sonra gazete sana gelmeye devam eder. ee tabi eşşek değilsin ya parasını verirsin ayıp ayıp...
ee sonrada gazete gelmeeye devam eder eder ee sen otomatikmen gonulsuz abonesin gazeteyi oıkurmusun, kimin umrunda parasını veriyosunya...D eşşek olmadık ama koyun olduk:DD

sözüm meclisten dısarı ama bu tarz uygulamalarda biraz koyun olmuslugumda var ama baktım her koyun kendi bacagından asılır, bari eşşek olayaım dedim:DDD

Arkadaşın biri hepimizin ortak sorunu için bir gazetede ufak bi haber de olsa haber yaptırmak için çaba sarfediyo, birileri de çıkmış gazete böle gazete şöle diyo çok gereksiz konuşmalar yapıyo. Madem beğenmiyosunuz gazeteyi; bulun bi başka gazete yayınlatın haberi. Bizim bi şikayetimiz yok. Bence siyaset, siyasetçilerin işi. Bırrakın onlar kendi işini biz kendi işimizi yapalım..

uğrasan arkadastan Allah razı olsun.. arakdas bişey diyen yokta. görünen köy klavuz istemez, bu gazete admların gazetesi, bakana derdimiz anlatınca çözüm oldumu hayır, hükümet vekillerine ulaşıldı varmı çözüm hayır..eee bu kadar hayırlı bir iş olduguna göre kesin sonu ii olur:DD

theghost83' Alıntı:
gececiler' Alıntı:
seraser' Alıntı:
ozcanikli' Alıntı:

İktidar tarafından kâle alınan ve Türkiyenin en çok satan gazetesi. İsabetli bir karar!
iktidarın bütün yanlışlarını halka överek doğru bişey gibi gösterdiği için kâle alınıyo zaten, doğruları doğru olarak yazsa o zaman belli olur yalaka gazete bişey cıkmaz bunlardan

ertesi güz zaman : meb eş durumu tayini yapıp tüm öğretmenleri eşlerine kavusturdu
....
....
hayır biziim durumuda çarpıtıp meb tüm cocuklara bebeklikten bilgisayar öğretti şimdi derse bile gerek kalmadı derler sonra ...
zaman eski zaman değil hersey gibi o da değşti eskiden siyasete karısmazdı şimdi siyasetin 1 nolu gazetesi

:alkis: :puhaha: aynen bu gazete mi hükümete eleştiri yapacak. hükümetin yapmadıklarını bile yaptı gosterirken. adm karaaya beyazz diyip bunu okuyucularına çok güzel lanse eden ve kabullendirirken, hükümetin en buyuk islahı iken hukumetı eleştirecek oylemi:DD

sayın hocam ben 11 yıldır aboneyim zamana ve her dün satır satır okurum gazeteyi. hangi günün gazetesinde böyle bir haber var acaba. birde şunu anlamıyorum hem okumuyoruz diyorlar hemde su haberi yaptılar böyle yayın çizgisi var yalaka yandaş diyorlar. arkadaş okumadığın, hayatta almam dediğin gazete yayınları hakkında nasıl yorum yapabiliyorsunuz anlamıyorum.

bu arada haberler için uğraşan hocamıza teşekkür ediyorum.

ysartemur' Alıntı:
theghost83' Alıntı:
gececiler' Alıntı:
seraser' Alıntı:
ozcanikli' Alıntı:

....
....

sayın hocam ben 11 yıldır aboneyim zamana ve her dün satır satır okurum gazeteyi. hangi günün gazetesinde böyle bir haber var acaba. birde şunu anlamıyorum hem okumuyoruz diyorlar hemde su haberi yaptılar böyle yayın çizgisi var yalaka yandaş diyorlar. arkadaş okumadığın, hayatta almam dediğin gazete yayınları hakkında nasıl yorum yapabiliyorsunuz anlamıyorum.

körü körüne takılmıyoruz hocam, almama sebeplerimizi söylüyoruz. aksm tv de canlı izledğini röportajı sanki dün aksam tv de duydukların adamın söyledikleri değil de baska biriymiş gibi ertesi gün gazetede tam farklı okuyunca. bıraıyorsun gazeteyi.. Allah akıl fikir vermiş diyorsun, göz göre göre bildigin bir röportajı bu kadar değiştiripde okuyucusuna sunuyorsa ki korudugunu ve savundugugunu düşündüğü değerleri basta kendisi hiçe sayıp bunu yapıyotsa sorun vardır... diyip bırakırsın gazeteyi. yani senın anladıgın gibi körü körüne okuyucu değiliz. biraz gözü acık okuyucuyuz. ticari amellere alet olmayuyorz. sizde körü körüne asılmayın küreklere

ysartemur' Alıntı:
theghost83' Alıntı:
gececiler' Alıntı:
seraser' Alıntı:
ozcanikli' Alıntı:

....
....

:alkis:

adamların satış stratejileri belli ilkönce sözünü kıramayacağın biriyle abone yaptırılırsın olmazsa mesela bir lokantacı arkadaş öyle demişti abone olmazsan çorba işmeye gelmeyiz demişler yani kurtuluş zor oluyor

Saçmalık saçmalık saçmalık !...
arkdaşlar şimdi diyecekler kiii arkdaşlar ideolojik düşünüyosunuz yapmayın etmeyin diye , ya arkadaşlar
biraz insaf biraz insaf iktidarın ayağına diken batsa taaa yenibosnadan çığlık atan bi gazete ekibi var
iktidarın suyu taşsa aman vatandaşa gitmesin diye tüm kaplarını iktidarın önüne iten bi sacma sapan bi kağıt parçası var
şimdi kalkmıssınız zaman bizi duyuracak vayyy be inanın ınanın ınanmasanız sasarım hatta zaman bızlere %30 zam bıle yaptıracak yaz tatıllerını tatıl koylerıne gonderecek !...

KOYUN SÜRÜSÜ GİBİ OLANLARIN VAY HALİNE YAZIK BE YAZIK

bir insan bir cemaat hakkında falancalar şöyle filancalar böyle dese ferdan ferda o cemaata mensup olanların hepsiyle helalleşmedikçe cennete giremez! gıybet etmeyelim hele de bu bir cemaatse a veya b cemaati fark etmez.
sen zamanı sevmiyorsan arkadaşın istediği şeyi göndermezsin kim severse o gönderir.kimse sana zorla bir şey yaz gönder demiyor arkadaşım hadi ben hakkımı helal ettim ama ya başkası etmezse....

zaman da haberimiz çıksın arkadaşlar yeter ki GOCUNANLAR OKUMASA DA OLUR. O HABER YERİNİ BULUR :tr:

lütfen allah rızası için bir birimizi üzmeyelim kırmayalım incitmeyelim eften püften meselelerden ötürü.sevelim sevilelim bir olalım arkadaşlar birlikten güç doğar bu dünya kimseye kalmaz burada yazılan şeylerin hiçbirisini bir arkadaşımın kalbine değişmem.

m.arslan' Alıntı:
lütfen allah rızası için bir birimizi üzmeyelim kırmayalım incitmeyelim eften püften meselelerden ötürü.sevelim sevilelim bir olalım arkadaşlar birlikten güç doğar bu dünya kimseye kalmaz burada yazılan şeylerin hiçbirisini bir arkadaşımın kalbine değişmem.

AMİN :D

hepiniz altın kalplisiniz bilirim herkes bilişimci olamaz kendi değerinizi bilin birbirinizi üzmeyin herşey olacağına varır biraz geniş olun müsamahalı, hoşgörülü, toleranslı ...bakın hayat daha güzel olacak hepimiz için

Bu gazeteyi sofra bezi niyetine kullanınca iyi oluyor ama çaba gösteren arkadaşa teşekkür ediyorum sonuçta kendi seçmenine hitap edeceği için haberin yayınlanmasında fayda var.

Ya saçma sapan yorumların bini bir para.
Zaman gazetesi Türkiyenin en çok satan gazatesi sen sevsen de sevmesen de alsan da almasan da.

Amerikan askerini Türk askerine yeğ tutan bir gazete, daha söyleyecek bir şey yok. Zalimi destekleyen zulmetmiş gibidir.

sanırım son sayfa iletiler silinmiş çok doğru bir karar :+1: kişisel tartışmaları PM üzerinden yaparsak forumumuzun saygınlığına bireysel zarar vermemiş oluruz.

biz öğretmeniz yahu!

Bazı mesajların temizlenmesi gerekiyordu, @usare hocamız ilk sayfada özrünü belirtmişti, dikkat etmek lazım. Ayrıca mesajları silinen @zaman34 isimli üyenin @basın kardeşimizle bir ilgisi de yoktur.

İyi forumlar

uyguladığı eğitim politikalarıyla bilgisayar öğretmenlerini bu duruma düşüren bu hükümetin yandaşı bir gazeteden de destek beklemek ne derece doğru ?

Geri