z Kitap PDF Dönüştürme [Resimli Anlatım]

Kodla Büyü
abtani' Alıntı:
albatros44' Alıntı:
abtani' Alıntı:
mokumus67' Alıntı:
mokumus67' Alıntı:
Bazı swf dosyalarında PDF çevirirken bazı sayfaların bazı bölümleri çıkmıyor? Bunu önlemenin yolu var mıdır?
Var mıdır çözümü?
dosyayı ie tarayıcısı ile açmayı deneyip,yazdırın.Bende sıkıntısız yazdırıyor.

ie nin hangi versiyonu hocam
internet exploler 11.0.9600.18499
işletim sistemi windows 7 home

son versiyonu kurdum. Sonuç yine aynı.

Ekli dosyalar

• 264.jpg
    264.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 802
sorun yaşayan arkadaşlar,çoğu yayınlar için bookdata dosyasını ie tarayıcıdan açın,ilk sayfadaki gibi yadır derseniz,pdf 2-3 dk hazır.

Çok teşekkür ederim sayın hocam. benim için çok faydalı bir paylaşım...

teşekkür ederim, benim için kalite çok önemli değil yeterki tam çıksın, nasıl convert ediyoruz bu programla, programı buldum swf dosyayı açtım

denex' Alıntı:
teşekkür ederim, benim için kalite çok önemli değil yeterki tam çıksın, nasıl convert ediyoruz bu programla, programı buldum swf dosyayı açtım

Bir türlü yapamadım,
:cry:

Hocam program resim haline getiriyor. Sonra başka program ile pdf yapıyorsunuz.

yazdır dedikten sonra kaydedilen pdf dosyasında bazı sayfalar tam çıkmıyor neden olabilir acaba internet explorer da denedim mozilla da denedim chrome denedim operada denedim yazdır dedikten sonra oluşan pdf dosyasında hep belli sayfalar görünmüyor tam olarak sebebi nedir acaba

isasarica' Alıntı:
yazdır dedikten sonra kaydedilen pdf dosyasında bazı sayfalar tam çıkmıyor neden olabilir acaba internet explorer da denedim mozilla da denedim chrome denedim operada denedim yazdır dedikten sonra oluşan pdf dosyasında hep belli sayfalar görünmüyor tam olarak sebebi nedir acaba

Hocam internet explorer açtıktan sonra yazdır diyoruz sonra açılan pdf sayfasında 3-5 dakika arası bekle hepsi geliyor bazıları görünmüyor üzerine gelince açılıyor kaydet pdf yi kapat tekrar aç

FreePc' Alıntı:
isasarica' Alıntı:

Hocam internet explorer açtıktan sonra yazdır diyoruz sonra açılan pdf sayfasında 3-5 dakika arası bekle hepsi geliyor bazıları görünmüyor üzerine gelince açılıyor kaydet pdf yi kapat tekrar aç

Olmadı hocam. Biraz detaylı anlatabilir misiniz?

Teşekkür ederim. Bazı z kitaplarda bazı resimler çıkmayabiliyor ama çok sorun değil. Ayrıca bookdata'nın yanındaki diğer dosyayı da yazdırarak cevap anahtarını da alabiliyoruz.

sprite.swf dosyasını oluşturdum, firefox ta aç diyince sürekli sayfalar değişen şekilde açıldı. Sağ tık tümünü yazdır a tıklayınca hiç bir şey olmuyor, pencere kayboluyor. ie de çalıştı, teşekkürler. :alkis: :+1:

2. kez başka bir kitabı dönüştürmeye çalıştığımda ilk kitabın resmi çıkıyor iexplorerda. Yani 2. kitaba aynı şei uyguluyorum ve olmuyor. Yardım Lütfen

kitabı yeniden açıp,temp klasörünü tarihe göre sıralayıp,en üstteki dosyayı deneyin.

Merhaba Hocam
söylediğniz metotlarla fernustakileri dönüştürdük. Peki İmparkın yaptığı z kitapları nasıl dönüştüreceğiz bunun yolu nedir?
yayincilik.net adresindeki z-kitaplardan bahseiyorum. yardım ederseniz sevinirim.

Geri