Yurt dışından siparişlere 30 euro sınırı geldi

Kodla Büyü
Gigi' Alıntı:
Viabox sitesini inceleyin, yardımı olacaktır. Orada alışveriş yapıp adres oluşturuyorsunuz ve o adreste ürünlerinizi sınırsız olarak bekletebilirsiniz.Fotoğraflarla size geribildirimler yapıyorlar.

Hocam bu Viabox nedir? Ben ABD'den alışveriş yapıp TR'ye veya İngiltere'ye siparişimi yollayabilir miyim? Bana ne gibi avantajı oluyor bunun? Teşekkür ederim.

Bir araba alıyorsan, bir araba bedeli kadar da vergi vermek zorunda olduğun bu ülkeye yakışan bir uygulama olmuş :+1:
Üretim - imalat zaten çok az, yata satılan mazot çiftçiye 3 katına satılarak tarım da bitirildi. E geriye ne kaldı, vergiler...
Osmanlının son dönemleri gibiyiz, sonumuz hayır olsun...

yataylimit' Alıntı:
Bir araba alıyorsan, bir araba bedeli kadar da vergi vermek zorunda olduğun bu ülkeye yakışan bir uygulama olmuş :+1:
Üretim - imalat zaten çok az, yata 1.25'den satılan mazot çiftçiye 3.45'den satılarak tarım da bitirildi. E geriye ne kaldı, vergiler...

Çiftçiye mazotu yanlış yazmışsınız galiba....Çünkü mazot satış fiyatı şuan için 4.65--4.75 TL

buber68' Alıntı:
yataylimit' Alıntı:
Üretim - imalat zaten çok az, yata 1.25'den satılan mazot çiftçiye 3.45'den satılarak tarım da bitirildi. E geriye ne kaldı, vergiler...

Çiftçiye mazotu yanlış yazmışsınız galiba....Çünkü mazot satış fiyatı şuan için 4.65--4.75 TL

Rakamları yanlış yazmışım ama sonuçta 3 katı gibi...

Geri