Yurt Dışı Hizmet İçi Eğitim Faaliyeti Başvuru Kılavuzu

Kodla Büyü
Italya-Floransa- Edutainment Hizmetiçi eğitimden dün geldim. Çok eğlenceliydi, güzeldi. Tavsiye ederim. Bu arada eşimle birlikte gittik. Gri pasaport eşiniz içinde alabiliyorsunuz.

Hadi bakalım hocam. Artık bu sayfayı güncellemenin vakti geldi sanırım. Zira Erasmus + geldi ve hizmet içi eğitimlerin statüsü değişir sanırım. Bu arada son dönem başvuru sonuçları www.ua.gov.tr sayfasında açıklanmış. Başvuru yapan varsa kontrol etsin. :)

mitto' Alıntı:
Hadi bakalım hocam. Artık bu sayfayı güncellemenin vakti geldi sanırım. Zira Erasmus + geldi ve hizmet içi eğitimlerin statüsü değişir sanırım. Bu arada son dönem başvuru sonuçları http://www.ua.gov.tr sayfasında açıklanmış. Başvuru yapan varsa kontrol etsin. :)
beraber bir tane ayarlayıp gidelim hocam :D Exeter ingiltere'de kurslar 2 haftalıkmış bak düşünebiliriz orayı :D Bir hafta kesmedi beni çünkü İtalya'da D:

Comenius hie için 2014 yılı yeni başvuruların tarihler ve başvurular belli değil.
Artık Erasmus' dan mı başvuruyoruz?
Bilgisi olan var mı?

Hocam artık grundtvig, comenius, leonardo diye bölümlendirme kalmadı. Hepsi Erasmus+ adı altında birleşti. Eskiden şubat olan proje başvurularını Nisan ayına ertelediler. Şu anda Hizmet içi eğitimlerle ilgili kesin bir bilgi yok. Hatta ulusal teklif çağrısı yayınlanmadığından Erasmus+ ile ilgili de ayrıntılı bilgi yok. Yeni teklif çağrısı yayınlanınca güncelleme yaparız. Bu sene benimde tekrar başvuru hakkım olacak sanırım...

mitto' Alıntı:
Hocam artık grundtvig, comenius, leonardo diye bölümlendirme kalmadı. Hepsi Erasmus+ adı altında birleşti. Eskiden şubat olan proje başvurularını Nisan ayına ertelediler. Şu anda Hizmet içi eğitimlerle ilgili kesin bir bilgi yok. Hatta ulusal teklif çağrısı yayınlanmadığından Erasmus+ ile ilgili de ayrıntılı bilgi yok. Yeni teklif çağrısı yayınlanınca güncelleme yaparız. Bu sene benimde tekrar başvuru hakkım olacak sanırım...

teşekkürler, beklemedeyim.

mitto' Alıntı:

Bilgilendirme toplantısından dün geç saatlerde döndüm hocam. Yeni sistemin detayları bir ara konuşalım seninle :) Beraber yazabiliyoruz o kadar söyleyim şimdilik :D

omd' Alıntı:
mitto' Alıntı:

Bilgilendirme toplantısından dün geç saatlerde döndüm hocam. Yeni sistemin detayları bir ara konuşalım seninle :) Beraber yazabiliyoruz o kadar söyleyim şimdilik :D

Vallahi sevinirim bayağı değişiklik varmış sanırım... Gerçi şu aralar biraz kafa yorgun ama sevindim aynı anda yazabileceğimize... :)

Hizmet içi eğitimler ile ilgili yeri bulamadım.
Kaldırıldı mı, ben mi öyle anladım?

mitto' Alıntı:
omd' Alıntı:
mitto' Alıntı:

Vallahi sevinirim bayağı değişiklik varmış sanırım... Gerçi şu aralar biraz kafa yorgun ama sevindim aynı anda yazabileceğimize... :)[
beraber yazabilyoruz dediğiniz Türkiyeden birden fazla okul aynı projede yer alabiliyor mu? böyle bir değişiklik mi var?

omd hocam , bilişimci61 hocam ile bizde birlikte gitmek isteriz ..Bizi de bilgilendirir misiniz ?? Nükef beraber gidelim :)

Detaylar biraz demlensin bende :D Yakında güncellenen bilgileri paylaşırız arkadaşlar :D Daha çok vakit var, aceleye gerek yok :D

Arkadaşlar erasmus+'da bireysel hizmet içi eğitim faaliyetleri kaldırıldı mı acaba? Ben bulamadım böyle bir şey? Yurt dışında eğitmenlik var ama, hizmet içi yok galiba?

İlgilenen hocalarım sizlere sorularım var. Geçen sene başvuru yapmıştım ve kabul alamamıştım. Şimdi tekrar inceleyim dedim çok değişiklikler olmuş anlaşılan. Sorularım şöyle: senede bir kere mi oluyor artık? yaz dönemi veya sonbahar için başvurular geçmiş mi oluyor? Dil puanı şartı 5 yıl mı? veya dil şartı hala 70 mi? bu gibi krtilerler nerede yazıyor, göremedim?

Geri