Yüksek Lisans Soruları YARDIM

Kodla Büyü
fen edebiyat fakültesinde bilgisayar-matematik adında bir bölüm var onların konusu bu.

Matrislerle ilgili teorik konular araştırılacak. Bunu da mı biz araştıralım yani :) Ödev kiminse otursun facede vs gezeceğine araştırıp öğrensin. Yüksek lisans öğrencileri de ilkokullar gibi internet kafeden ödev çıktısı almaya başlayacak olursa yandık :)

omd' Alıntı:
Matrislerle ilgili teorik konular araştırılacak. Bunu da mı biz araştıralım yani :) Ödev kiminse otursun facede vs gezeceğine araştırıp öğrensin. Yüksek lisans öğrencileri de ilkokullar gibi internet kafeden ödev çıktısı almaya başlayacak olursa yandık :)

:alkis: :alkis:

Yorum yapan arkadaşlara gelince HAKLI olabilirsiniz. Ancak kendim gördüğüm dersler değil bildiğim konu olsa çalışır yapmaya çalışırım. çok değerli bir abim için yardımcı olmak istedim. Belli bir yaştan sonra birşeyler öğrenmek zordur. Mesala asp.net ile ilgili ödevi var o konu da bilgi sahibi olduğum için beraber yapmaya çalışıyoruz.

Arkadaşlar ücretli yardım alabilirim.
Hayırlı akşamlar

Belli bir yaştan sonra öğrenmek zorsa bu maceraya niye atlıyor.
Size veya bir başkasına güvenerek mi yl yapacak.
Tut ki yarın bozuştunuz. Yardımı kestiniz noldu? Hapu yuttu desenize.
Bence ya gidip kaydını silsin evde otursun ya da öğreneceği şeyler yerine bildiklerini kullanabileceği bi alanda yl yapsın.

Yardım ediyorsanız edin etmiyorsanız da bunca engel nedir ? Diye sorasım geliyor. Burası bir yatdım sayfası ki hepimiz bir çok konuda yardım talep edebiliyoruz.
Allah kimseyi bir başkasına muhtaç etmesin...

cyln' Alıntı:
Belli bir yaştan sonra öğrenmek zorsa bu maceraya niye atlıyor.
Size veya bir başkasına güvenerek mi yl yapacak.
Tut ki yarın bozuştunuz. Yardımı kestiniz noldu? Hapu yuttu desenize.
Bence ya gidip kaydını silsin evde otursun ya da öğreneceği şeyler yerine bildiklerini kullanabileceği bi alanda yl yapsın.

Bu kişi bana ilk bilgisayarı öğreten kişidir. 15 yıllık bir abim, babam vefat etmeden önce kendisine baba diye hitap ettiğim bir insan.
Yardım etmek ile iyi niyetli olmak, menfaat beklemek değildir.
İş olayına gelince şuan özel sektörde çalışıyor sadece belge olarak elimde bir kenarda kalsın diye yüksek lisans yapıyor. Ayrıca daha önceden iki farklı açık öğretim bölümü bitirdi. Bunu niçin yapıyor, çocukları için ailesi için yapıyor.

Ben birilerinin boğazına yapışıp zorla YARDIM istemedim. İsteyen yardımcı olur, isteyen olmaz ve isteyen de emeğinin karşılığını maddi olarak ister (en doğal hakkıdır)

Sağlıcakla kalınız

Geri