YOZGATTA DYNED ŞİFRESİ GELEN OKUL VARMI?

Kodla Büyü

Seçkin Üye
Seçkin Üye
YOZGATTA DYNED ŞİFRESİ GELEN OKUL VARMI?
BİZİM İLCEYE GELEN OKUL YOK YETKİLİYE ULAŞILMIYOR SADECE BU SORUNU BİZ Mİ YAŞIYORUZ?

ingilizce işide bize kaldı ya daha ne diyim. bizi bir tek bilgisayar öğretmeni yapmadılar

HOCAM GÖREVİMİZ BTSINIFINA KURURARIZ TEST EDERİZ GERİSİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ YAPAR BEN ASLA TAVİZ VERMEM BENİ İLGİLENDİRME SEMİNERİ ALAN ADAM YAPAR YAPMAZSA KENDİ BİLİR ..... :)

amam bizim sınıfımızda müdür bey hemen der aman bilgisayar öğretmeni normal sınıfta yapsın dersini ne olacak. aman maşallah pek bi anlayışlılar bu konuda. gwçwn gün bana dediğine inanamazsınız öğretmnelr veli toplantısı yapacaklarmı bt sınıfında yapabilirmiş bende dersimi normal sınıfta yapacakmışım

Şimdi de okullarda bilişim işlerinden sorumlu şahıslar yaptılar.
Aslında Üniversitedeki bölümleri eğitim fakültelerinden başka herhangi bir fakülteye almalılar.
Gençler öğretmen olacağız diye heveslenmesinler. :idea:

laurona' Alıntı:
amam bizim sınıfımızda müdür bey hemen der aman bilgisayar öğretmeni normal sınıfta yapsın dersini ne olacak. aman maşallah pek bi anlayışlılar bu konuda. gwçwn gün bana dediğine inanamazsınız öğretmnelr veli toplantısı yapacaklarmı bt sınıfında yapabilirmiş bende dersimi normal sınıfta yapacakmışım

HOCAM YERİ GELDİMİ RESTİ ÇEKECEKSİNİZ BİR KERE KÖTÜ OLURSUNUZ ONDAN SONRA MÜDÜR SİZİ ANLAYACAKTIR.

yozgat dyned il bölge temsilcisi

Sevgili arkadaşım , 25 ocak Pazartesi günü tüm ilçe milli eğitim subelerine dyned kullanıcı adı ve yönetici şifreleriniz gönderilmiştir...Şifrelerinizi temin edebilirsiniz telefon ve mail adresinizi bırakmayı unutmayın

TEŞEKKÜRLER

dyned66b@meb.k12.tr

Geri