YOZGAT FORMATÖRLÜK YAPILDI.

Kodla Büyü
Yazık ya görev tanımlamalarını okudum da içim acıdı, eziyet resmen,işkence... Bir de buna sevinenler var.

mu_korkmaz' Alıntı:
antiformator' Alıntı:
Yazık ya görev tanımlamalarını okudum da içim acıdı, eziyet resmen,işkence... Bir de buna sevinenler var.
aynen bu nedir ya. kölelik sözleşmesi gibi olmuş

Ya sizler gerçekten formatör öğretmenin çalışma şartlarından haberiniz yok. Sonra çıkıyorsunuz formatörlük şöyle böyle diyorsunuz. Çalışma şartlarınızı önce bilin sonra konuşun. Bu şartlar sizin formatör öğretmen olarak çalıştığınız şartlarla aynı beyler. Değişen hiçbirşey yok.

mehmettuna68' Alıntı:
mu_korkmaz' Alıntı:
antiformator' Alıntı:

Ya sizler gerçekten formatör öğretmenin çalışma şartlarından haberiniz yok. Sonra çıkıyorsunuz formatörlük şöyle böyle diyorsunuz. Çalışma şartlarınızı önce bilin sonra konuşun. Bu şartlar sizin formatör öğretmen olarak çalıştığınız şartlarla aynı beyler. Değişen hiçbirşey yok.
evet değişik birşey yok ama madde madde olması bence güzel en azıdan resmi bir yazı

beyazgolge' Alıntı:
mehmettuna68' Alıntı:
mu_korkmaz' Alıntı:
antiformator' Alıntı:

evet değişik birşey yok ama madde madde olması bence güzel en azıdan resmi bir yazı

En azından size farklı bir şey yaptırmak istediklerinde bunu dayanarak olarak gösterirsiniz.

ne mutlu size görevlendirmeniz yapılmış en azından türkiyedeki nadir illerdensiniz şükredin bence unu bulamayan çoook il var

ogrt_kartal' Alıntı:
ne mutlu size görevlendirmeniz yapılmış en azından türkiyedeki nadir illerdensiniz şükredin bence unu bulamayan çoook il var
bugünlere şükür diyelim darısı diğer illere

arkadaşlar görev başlangıcı tebliğ tarihinden itibaren yazıyor ya bu tarih 11.9.2012 mi yoksa okuldan ilçe mem e gönderilen yazının tarihimi bilgisi olan varmı.

BİTEFO Çalışma Esasları yenilenmiş olup okul idarecileri lütfen bu çalışma esaslarına dikkat etsinler.

Bu ne biçim yazı, burası milli eğitim müdürlüğü sitesi :)

Geri