YOZGAT BTR GÖREVLENDİRMESİ YAPILACAK

Kodla Büyü

BARAN38

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar İL Bt koordinatörü ile konuştum haftaya perşembe toplantı yapılacakmış ilde. Görevlendirmeler iptal edilip BT Rehber öğretmen görevlendirmeleri yeniden yapılacak

hakan mete bey'e mail attım ben de;

sorum:
iyi günler;
hakan hocam, sorgun'da bilişim teknolojileri formatör öğretmeniyim. birçok ilin duyuruya çıktığı bilişim teknolojileri rehber öğretmen görevlendirmesi bizim ilimizde de olacak mı? ve verereceğiniz cevabı bilgisayarbilisim.net'te paylaşmamızda bir sakınca varmı?
saygılar...
örn: http://bingol.meb.gov.tr/www/bilisim-te ... icerik/111

hakan bey'den gelen cevap:
"İyi günler hocam
Evet tabi ki yapacağız. Perşembe gününe bir toplantı ayarlıyoruz şu an. Orda yüz yüze görüşüp dilekçeleri alıp görevlendirmeleri yapacağız inşallah."

ya bu ilde toplantı iş değil, denilecek birşey varsa yazı ile gelse daha iyi olmaz mı?

bende hakan meteye bende sordum bana da şu cevabı verdi

"Görevlendirmeleri iptal edip yeniden görevlendirme yapacağız. 1-2 gün daha bekleyin duyuru yapacağız. . Aynı görevlendirme ile iptal edip alacağız onayı büyük ihtimal ücret yönünden hak kaybınız da olmaz bu şekilde. Kolay gelsin iyi günler."

yozgattan halen ses çıkmadı acaba fatih projesi olan okullara görevlendirilecek arkadaşlarda mı bir sorun var. yanlış hatırlamıyorsam akdağmadeni hariç bütün ilçeler belli olmuştu

beyazgolge' Alıntı:
yozgattan halen ses çıkmadı acaba fatih projesi olan okullara görevlendirilecek arkadaşlarda mı bir sorun var. yanlış hatırlamıyorsam akdağmadeni hariç bütün ilçeler belli olmuştu
Yozgat yayınlandı hocam

Geri