Youtube Kanalım Lütfen Destek

Kodla Büyü
Arkadaşlar kartondan basit elektrik devreleriyle oyuncaklar yaptığımız kanalı açmış bulunmaktayız. Basit arduino kodlarıda kullandığımız bu oyuncaklarda öğrencilerimiz ve yaratıcı minik mühendislerimizin okulda aldıkları robotik eğitimlerini evlerinde oyuncak yaparken nasıl kullanabilecekleri hakkında fikir sahibi olmasını amaçlamaktayız. Sizlerde videolar hakkında fikir, görüş ve önerilerinizi benimle paylaşarak bu kardeşinize destek olabilirsiniz. Kanalım Sevimli Robotlar lakin abone sayımın azlığı ve izlenmemin az oluşu sebebiyle üst sırada çıkmıyor o sebeple alta link bırakıyorum.
https://www.youtube.com/channel/UCeSJEGET1SXH8Kt8jJS65hA

Hocam tavsiyem biraz daha içerik üretip ondan sonra destek bekleyin. Kendi adıma söylüyorum 3 adet videosu olan kanalı takip etmem. Birçok kişi de benim gibi düşünecektir.

Videolar güzel olmuş ona da söyleyim. Vakit kaybetmedim tekrar izlemeyi de düşünüyorum. Elinize sağlık

Takipteyiz hocam, yolunuz açık olsun.
İlk aklıma gelen, ilerleyen zamanlarda sponsor desteğiyle projelerinizde kullandığınız malzemelere link yönlendirmesi yapabilirsiniz.
Sponsorunuz o projenize özel sepet oluşturup kampanya yapabilir. ;)
robotistan dı sanırım proje sayfaları hazırlayıp malzemeleri şuradan alabilirsiniz diyordu :)

Hocam tavsiyem biraz daha içerik üretip ondan sonra destek bekleyin. Kendi adıma söylüyorum 3 adet videosu olan kanalı takip etmem. Birçok kişi de benim gibi düşünecektir.

Videolar güzel olmuş ona da söyleyim. Vakit kaybetmedim tekrar izlemeyi de düşünüyorum. Elinize sağlık
Hocam teşekkür ederim çok haklısınız. Videolarda bir sıkıntı yoksa bu doğrultuda devam ediyorum o zaman :)

Takipteyiz hocam, yolunuz açık olsun.
İlk aklıma gelen, ilerleyen zamanlarda sponsor desteğiyle projelerinizde kullandığınız malzemelere link yönlendirmesi yapabilirsiniz.
Sponsorunuz o projenize özel sepet oluşturup kampanya yapabilir. ;)
robotistan dı sanırım proje sayfaları hazırlayıp malzemeleri şuradan alabilirsiniz diyordu :)
Aaa bunu bilmiyordum hocam inş birgün oda olur:) İzlediniz mi videolarımı telefon kamerasıyla çekiyorum çekimde içerikte rahatsız edici yada beğenmediğiniz bir durumla karşılaştınız mı? Devam etmeli miyim sizce bu şekilde?

youtube videolarınız için embed kodunu buraya yükleyebilir, üyelerimizin forum üzerinden izlemesini sağlayabilirsiniz. mümkün olduğunca backlink anlamına gelen dış link bağlantıları ile kanalınızı tanıtmayın.

ayrıca youtube videoları olan hocalarımızdan ricamız, okullarda öğrencilerin de izleyebilmesi için videoları bbnet medya kanalına da yükleyebilirsiniz. malum youtube meb de engelli.

youtube videolarınız için embed kodunu buraya yükleyebilir, üyelerimizin forum üzerinden izlemesini sağlayabilirsiniz. mümkün olduğunca backlink anlamına gelen dış link bağlantıları ile kanalınızı tanıtmayın.

ayrıca youtube videoları olan hocalarımızdan ricamız, okullarda öğrencilerin de izleyebilmesi için videoları bbnet medya kanalına da yükleyebilirsiniz. malum youtube meb de engelli.
Desteğiniz ve öneriniz için teşekkür ederim adminim.

https://www.youtube.com/channel/UCylxnX8bfc7B3aRZ4Air0hQ
artık gelen giden pek yok. o kadar eğitim kısmına ağırlık vereyim diye heveslendim millet Çakıl'ı soruyor yorumlarda hep, onun videolar izleniyor.
Çok izlenme isteyen varsa kedi köpek alıp bir de instagram twitter hesabı açsın hergün bir iki paylaşım yapsın. 2 güne bir de video atsın youtube kanalına baksın sonra 2 ay içinde kanal nasıl hızla büyüyor para kazanması nasıl açılıyor. hele bir de whatsapp gruplarından ve diğer sosyal medyadan paylaşım yaparsa oooo.

https://www.youtube.com/channel/UCylxnX8bfc7B3aRZ4Air0hQ
artık gelen giden pek yok. o kadar eğitim kısmına ağırlık vereyim diye heveslendim millet Çakıl'ı soruyor yorumlarda hep, onun videolar izleniyor.
Çok izlenme isteyen varsa kedi köpek alıp bir de instagram twitter hesabı açsın hergün bir iki paylaşım yapsın. 2 güne bir de video atsın youtube kanalına baksın sonra 2 ay içinde kanal nasıl hızla büyüyor para kazanması nasıl açılıyor. hele bir de whatsapp gruplarından ve diğer sosyal medyadan paylaşım yaparsa oooo.
Millet daha aptalca şeyler yaparak izlenme rekorları kırıyor.. Hani izlenme uğruna iyice kafayı yediler. İnstagram keşfetteki videolar aynen bahsettiğim türden.. Ben de eğitim videoları çekip yükleyim dedim ama çok izleneceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
Geri