Youtube Kanalı Olan Var mı Bilişimci Arkadaşlar?

Kodla Büyü
ben elektrik-elektronik teknisyeniyim yaptıpım devreleri projeleri yapıp paylaştığım bir kanalım var .. ticari amaçlı olduğu için benim işime yarıyor sizin ne amaçla kullandığınıza bağlı....

fatma teyzeyle trendi yakalamışsın hocam :) android prg mı kullanıyorsun çekimde? Bir de konuşan kim yani gerçekten köylü teyze mi.

Hocam fatma teyzeyi ben çekmedim :) Benim anasayfamda beğendiğim videolarda görmüşsündür. Benim videolar "Videolar" sekmesinde ;) Bu arada konuşan teyze aslında genç birisi

Hocam fatma teyzeyi ben çekmedim :) Benim anasayfamda beğendiğim videolarda görmüşsündür. Benim videolar "Videolar" sekmesinde ;) Bu arada konuşan teyze aslında genç birisi
Demek ki kanalı özelleştir sekmesini iyi kullanamamışsınız :) Kanala giren kişinin gözüne kendi videolarınız çarpmalı. :)

Merhaba. Bu da benim kanalım. Farsça öğrenmek isteyenler için oluşturduğum bir kanal. Farsça çeşitli seviyelerde hikaye ve metin tercümeleri yapıp cümle cümle açıklayarak paylaşıyorum bu kanalda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İki kanalda bende var. Özellikle Gezi Sepeti için yardıma ihtiyacım var. Beğenirseniz aboneliğinizi esirgemeyin lütfen. :) Para kazanmanın açılması için 1000 aboneye ulaşmaya çalışıyorum

Bu da ikinci kanaldan. Lezzet Sepeti.

Bence böyle faylalı düşünceleriniz varsa gerçekleştirin ki en azından bir standarda kavuşsun izleyecek birşeyler olsun

Geri