Yönetmelik Hazırlanıyormuş! (Fatih BTR)

Kodla Büyü
ipimiz bu adamın elinde mi anlamadım.. haklılık payı var dedim, haksızlık payı da çok..
herkes işçiye ameleye yüklenir
Adam torpille müdür olur şube müdürü olur kimse saldırmaz onlara..
Gidin mem'e kaç tanesi bilgisayarında kağıt oynuyor..
hadi bırakın memi, bankaya gidin, hastaneye gidin tanıdığınız yok kimse ilgilenmez sizinle..
geçen dişçiye gittim, yaşlı bir amcanın dişine iki defa zorladı çekemedi, "amca haftaya gel senin iş bitti"
Necdet hocam AHLAKSIZLIĞI bilişimcilere yıkacağına, kul hakkını bizlere yıkacağına buyur gel müfredata el atalım da çocuklara öğretimden ziyade bir
AHLAK DERSİ verelim...
Eğitim senin tarifinle nedir ki, sizler masa başında kitap okuyarak, üniversitelerde ahkam keserek, insanları anlamaya çalışan insanlarsınız..
yaprağa dokunmayan insan yaprağın yumuşaklığını, çiçeği koklamayan insan çiçeğin kokusunu kitaplardan ne kadar öğrenebilir,
Sizlerin şu anda yaptığı bu. Varsa yoksa Teog.. Varsa yoksa fen matematik Türkçe..
Eğer bu kadar gücün yetiyorsa, buyur müfredata el atalım...
2 sene öncesine kadar yazılı (klasik sınav) yapan bir insandım..
ortalamalar düşük... kendi kendime "oğlum sen salak mısın" dedim. Adam ömründe kompozisyon yazmamış.. Sen klasik yapıyorsun..
Sizin tabirinizle kafasına vur ekmeğini al nesili, yeni yeni yetişiyor, biraz bekleyin sabredin..
Bana kul hakkını öğretene kadar; (bu senin görevin değil, ben bunu ailemden çevremden zaten almışım, artı müfredatında böyle bir konu da yok.)
madem imkanın vardı adam gibi bir performans sistemi ortaya koydun mu?
ben sınavlarımın analizini yaparken hocam ne yaptın gel bi bakalım beraber, düzeltelim geliştirelim dedin mi..
Madem bu kadar gücün yetiyordu adam gibi çalışan arkadaşlarımızı ne kadar teşvik ettin..
ilk göreve başladığımızda şube müdürü sordu; ideal ve hayallerimizi.. dinledi, dinledi, en son:
göreve ilk başlağıdımızda biz de sizin gibiydik, zamanla körelirsiniz merak etmeyin..
Yapandan edenden Allah razı olsun hocam, sen dedin diye biz bu işi yapmıyoruz, sen dedin diye ben kul hakkına girdiğimi zannetmiyorum.
Sizle kalsak zaten işimiz yaşdı, hz Süleyman ve karınca misali, yine ki rızkımızı siz vermiyorsunuz ALLAH veriyor. Biz ona kul olarak, onun yeryüzündeki halifesine hizmet için varız.. inan içimizden aldığımız güçle çalışıyoruz, size de düşen içimizdeki alevin güzelliğini anlamaya çalışmakken, teşvik etmeliyken; imam niye şu kadar maaş almıyor, işini yapıyor mu muhabbetine dalıyorsun. Ya bırak da ona da ALLAH karar versin. Elbette ki hainlerin işini rast getirmez.
Kusura bakma ama hocam ağzı olan konuşuyor
Cenabı Allah akıl vermiş içine de çeşit çeşit fikir.. .
Merak etme ayet gereği "Mal ve Evlad sizin için imtihandır"
Bu sistemde okuyan senin de evladın.. Nemrud, firavun gibi sağa sola emir savuracağına, asiye gibi yumuşak huylu ol..
bir el at da düzeltelim.

Ekli dosyalar

• 30.jpg
    30.jpg
    310.8 KB · Görüntüleme: 312
Okulda 40 tahta var lapta 15 pc var arti idare bilgisayarlari arti 16 saat ders var simdi bide diger ogretmenlere rehberlik cikti okulda 60 ogretmen var. Bu yonetmeligu cikaran kisiler nasil egitimci anlamiyom yuklen gitsin anlayisu var resmen yani 18 saat ekders veriyolar diye bu karar yuklenilmez bir bolume adamlar 1600 tl ekders aliyo gozumuz yok alsin ama hepsinin gozu bizim ekderste batiyo resmen .bakalim nolur gari

forzabilisim' Alıntı:
Okulda 40 tahta var lapta 15 pc var arti idare bilgisayarlari arti 16 saat ders var simdi bide diger ogretmenlere rehberlik cikti okulda 60 ogretmen var. Bu yonetmeligu cikaran kisiler nasil egitimci anlamiyom yuklen gitsin anlayisu var resmen yani 18 saat ekders veriyolar diye bu karar yuklenilmez bir bolume adamlar 1600 tl ekders aliyo gozumuz yok alsin ama hepsinin gozu bizim ekderste batiyo resmen .bakalim nolur gari
Hocam kaç şube var o okulda öyle 40 tahtaya ders saatiniz yüksektir sanırım.

Bizim okulda da 37 şube var. Fen müzik ve bilgisayar laboratuarlarında da akıllı tahta var. Başka bir branş öğretmeni btr idi. Adamda 180 saatlik kurs belgesi vardı. Şimdi ona görev çıkmazsa bu işleri bana yıkmaya çalışan olursa bozuşuruz :lol:

ah ulen ahhhh. keşke alan değişikliğinde liseyi yazdık, koordinatörlük... atoyle şefliği falan.. ne kul hakkıyla ne 18 saatle uğraşacan... dayan 48 saate..

Geri