Yönetim:bbnet_okul_sablonu_v1.8 [ Çıktı ]

Kodla Büyü
Öncelikle hasari hocama verdiği şoblon için çok teşekkür ediyorum.Şablona göre sitemizi hazırladım ama sunucuya filezilla ile yüklerken şu hatayı veriyor.Yardımcı olursanız çok seviniriz.
"Hata: ECONNABORTED - Connection aborted sunucusu ile bağlantı kesildi
Hata: Klasör listesi alınamadı"

huzurlu_63' Alıntı:
Öncelikle hasari hocama verdiği şoblon için çok teşekkür ediyorum.Şablona göre sitemizi hazırladım ama sunucuya filezilla ile yüklerken şu hatayı veriyor.Yardımcı olursanız çok seviniriz.
"Hata: ECONNABORTED - Connection aborted sunucusu ile bağlantı kesildi
Hata: Klasör listesi alınamadı"
Meb sunucuları bazen cevap vermiyor, ondan kaynaklanıyor olabilir yada şifre veya kullanıcı adınızda bir hata olabilir.

sevgili arkadaşlar
galibi denizi geçtim derede boğulacam siteyi hazırladım bir türlü sunucuya yükleyemedim şifrem doğru kullanıcı adresim doğru portu boş bırakıyorum, bazende 21 yazıyorum ama bir türlü bağlanamadı aynı sorundan muzdarip ve çözüm yolu bilen arkadaşlar acil yardım

huzurlu_63' Alıntı:
sevgili arkadaşlar
galibi denizi geçtim derede boğulacam siteyi hazırladım bir türlü sunucuya yükleyemedim şifrem doğru kullanıcı adresim doğru portu boş bırakıyorum, bazende 21 yazıyorum ama bir türlü bağlanamadı aynı sorundan muzdarip ve çözüm yolu bilen arkadaşlar acil yardım
ftp bilgilerini özelden gönder bakalım sorun neymiş.

bu şablonda en altta bulunan meb logolarının dışındaki oval çerçeve hangi programda yapıldı acaba ya? :? ben başka logolar da ekleyecem ve hepsi aynı olsun istiyorum.

piadora' Alıntı:
bu şablonda en altta bulunan meb logolarının dışındaki oval çerçeve hangi programda yapıldı acaba ya? :? ben başka logolar da ekleyecem ve hepsi aynı olsun istiyorum.
Photoshop ile aynısını yapabilirsin.

SAYIN HASARI HOCAM İYİ GÜZEL BİR ŞABLON PAYLAŞMIŞSIN ELLERİN DERT GÖRMESİN BİRDE BANNERİ NASIL YERLEŞTİRİRİZ Bİ ANLATSAN DA SİTEMİZ TAM OLSUN. BANNER KISMINI 3 BÖLMÜŞSÜN BİR TÜRLÜ YERLEŞTİREMEDİK

sayfalarda link verdiğim yazı boyutunu değiştiremiyorum.yazı özelliklerini değiştirdikten sonra link verince harfler 8 punto oluyor ve değişmiyor. büyütmek istiyorum nasıl değiştirebilirim.

arwen' Alıntı:
sayfalarda link verdiğim yazı boyutunu değiştiremiyorum.yazı özelliklerini değiştirdikten sonra link verince harfler 8 punto oluyor ve değişmiyor. büyütmek istiyorum nasıl değiştirebilirim.
Birde şöyle dene:
Kod:
<div style="font-size:14px"><a href="#">Tıklayınız</a></div>

arwen' Alıntı:
Kod:
<div style="font-size:14px"><a href="#">Tıklayınız</a></div>

bu kodu nereye yazmama gerekiyor?
Link vermek istemiyor musunuz buda link kodudur. :)

Hangi sayfaya verecekseniz kod kısmında oraya ekleyeceksiniz.

hasari hocam öncelikle önceki sorunlarımızla da ilgilendiğin için teşekkür ederim.
okulun sitesinde haber kısmında (mesela sınav programı) bir word dosyasının içeriğini veya excel dosyasının içeriğini eklemek istiyorum.yani tablolardan oluşan bir office dosyasının içeriğini yeni haber içine yapıştırıyorum, word den yapıştır diyorum yinede sayfa kocaman bir biçimde kayıyor.
şu an ana sayfamız rezil durumda :(
www.tosyateml.k12.tr

mr.nfyc' Alıntı:
hasari hocam öncelikle önceki sorunlarımızla da ilgilendiğin için teşekkür ederim.
okulun sitesinde haber kısmında (mesela sınav programı) bir word dosyasının içeriğini veya excel dosyasının içeriğini eklemek istiyorum.yani tablolardan oluşan bir office dosyasının içeriğini yeni haber içine yapıştırıyorum, word den yapıştır diyorum yinede sayfa kocaman bir biçimde kayıyor.
şu an ana sayfamız rezil durumda :(
http://www.tosyateml.k12.tr
Hocam siz v2 kullanıyorsunuz.
şu konudan devam ederseniz daha sağlıklı olacak.
template-icon-gif-png-f110/yonetim-isil-okul-sablonu-v2-6-yonetim-panelli-t92279.html

Sitenizde v2.2 kullanmaktasınız sizin sürümü v2.6 çıkaralım ve sorunu giderelim. Bana özelden panel bilgilerini gönderiniz.

Geri