YÖNETİM:bbNET OKUL ŞABLONU V1.6

Kodla Büyü
Re: YÖNETİM:bbNET OKUL ŞABLONU V1.6 Yayınlandı

emeği geçen herkese teşekkür ederim. bende okulumuz sitesini sizin şablon ile güncellemeye başladım..

Ancak firefox da anasayfada
"Bu param etiketi, Flash Player 6.0 r65 ve üzerini kullanan kullanıclardan Flash Player'ın en son sürümünü indirmesini ister. Kullanıcıların istemi görmesini istemiyorsanız bu etiketi silin." BU YAZI ÇIKIYO. Diğer arkadaşların sitelerinde bu yazı çıkmıyor

http://balikisikioo.meb.k12.tr/

duygusuz hocam hepsini çözdüm çok teşekkür ederim..zaten yeni şablonu kullanacağız..o işe bu işe koşuşturmaktan bildiğim şeleri de unuttumm:(

emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuş...bu şablonu kullnıyorum bende ama hocam İE7 de tıklanan her yeni sayfa üst üste geliyo bilginize...
ayrıca bi kaç gün önce galeri sayfası çalışıyordu ,ama şimdi tıklayınca siyah küçük bi kutucuk geliyor sadece bilgisayrda çalışıyor ftp atınca yayında çalışmıyo :(

botebote' Alıntı:
emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuş...bu şablonu kullnıyorum bende ama hocam İE7 de tıklanan her yeni sayfa üst üste geliyo bilginize...
ayrıca bi kaç gün önce galeri sayfası çalışıyordu ,ama şimdi tıklayınca siyah küçük bi kutucuk geliyor sadece bilgisayrda çalışıyor ftp atınca yayında çalışmıyo :(
javascrip virüsü bulaştırmış olabilirsiniz. Tevsiyem xml ve resim klasörü haricindeki diğer dosyarı burdan indireceğiniz dosyarlarla değişmektir.

hasari' Alıntı:
botebote' Alıntı:
javascrip virüsü bulaştırmış olabilirsiniz. Tevsiyem xml ve resim klasörü haricindeki diğer dosyarı burdan indireceğiniz dosyarlarla değişmektir.

hocam kaç defa yaptım onu ama olmuyo ...bilgisayrdayken çalışıyo orda çalışmıyo :(

"Scripts" klasörününde değiştirmeniz gerek çünkü tüm javascrip dosyarınıza bulaşıyor bu virüs ayrıca sunucunuzun ftp ve şifre bilgileri alınmış olduğundan acilen ftp şifrenizi değiştirin sunucudan dosyarın hepsini silin ve temiz dosyarınızı yükleyin.
Flash dosyarının oldukları sayfalarınızıda kontrol edin en altına yabancı bir javascrip kodu eklendiğini göreceksiniz bunlarıda temizlemeyi unutmayın.Geçmiş olsun.

hasari' Alıntı:
"Scripts" klasörününde değiştirmeniz gerek çünkü tüm javascrip dosyarınıza bulaşıyor bu virüs ayrıca sunucunuzun ftp ve şifre bilgileri alınmış olduğundan acilen ftp şifrenizi değiştirin sunucudan dosyarın hepsini silin ve temiz dosyarınızı yükleyin.
Flash dosyarının oldukları sayfalarınızıda kontrol edin en altına yabancı bir javascrip kodu eklendiğini göreceksiniz bunlarıda temizlemeyi unutmayın.Geçmiş olsun.

hocam çok teşekkürler scripts kalsörünü değiştirince düzeldi sorun :)

Elinize sağlık hoş olmuş ... Ne kadar uğraşsam yapamazdımm. Kod vs tamamda görsellik beni bozuyor beceremiyorum nedense..

neyzen26' Alıntı:
Elinize sağlık hoş olmuş ... Ne kadar uğraşsam yapamazdımm. Kod vs tamamda görsellik beni bozuyor beceremiyorum nedense..

şablon saolsun burdan zaten ben çok az bi ddeğişiklik yaptım..bu arada teşekkürler

bikaç sayfaya kaydırma çubugu eklemek istedim scroll=auto ile yaptım ama kaydırınca yazılar üst üste geçiyor bunu nasıl engelleyebilirim?

İnternet Explorer 7 de V1.6 şablonundaki sayfaların üst üste binme sorunu V1.7 de giderilmiş. V1.6 da giderebilirmiyiz arkadaşlar?

emeğinize sağlık ben köy okulunda çalışıyorum.Bilgisayar öğretmenimiz yok.
Malatya yı da haritada gösterebilir misiniz ...teşekkürler..

hasari hocam öncelikle elinize sağlık, sayenizde uzun uğraşlardan kurtulduk.

benim sorunum 75 civarı resmi galeriye eklemek istiyorum, elle tek tek yazmak çok uzun sürüyor.
bu sizin flash galeriyi oluşturan bir program varmı bana zaman kazandırabilecek? settings kısmında control panel true diyor da o neyin nesi anlamadım ?

turkel2001' Alıntı:
hasari hocam öncelikle elinize sağlık, sayenizde uzun uğraşlardan kurtulduk.

benim sorunum 75 civarı resmi galeriye eklemek istiyorum, elle tek tek yazmak çok uzun sürüyor.
bu sizin flash galeriyi oluşturan bir program varmı bana zaman kazandırabilecek? settings kısmında control panel true diyor da o neyin nesi anlamadım ?
true; ileri geri butonları ekliyor.
Galeri hazır programlarla yapılmadığından böyle bir özelliği yok. Resimleri tek tek girmelisiniz.

bbnet yönetimine ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkürler
aynursengun' Alıntı:
arkadaşlar bu şablonu hangi programı kullanarak açıp güncelliyoruz?
Dreamweaver, frontpage vb. gibi programlarla açıp düzenleyebilirsiniz.

Öncelike bu tasarım için teşekkür ederim. Şöyle bir isteğim olacak; http://burdurgazi.meb.k12.tr/ bu sıtedekı ust flash menuyu gordum ve cok sevdım ben de kendı okulumun sıtesınde kullanmak ıstıyorum. Bu flash menuyu kullanmak ıcın ne yapmam gerekıyor yardımcı olursanız sevınırım.

valeri2005' Alıntı:
Öncelike bu tasarım için teşekkür ederim. Şöyle bir isteğim olacak; http://burdurgazi.meb.k12.tr/ bu sıtedekı ust flash menuyu gordum ve cok sevdım ben de kendı okulumun sıtesınde kullanmak ıstıyorum. Bu flash menuyu kullanmak ıcın ne yapmam gerekıyor yardımcı olursanız sevınırım.
Gerçekten hoş ve eğlenceli olmuş menü kısmı bende merak ettim nasıl yapılabilir...

quashpack' Alıntı:
valeri2005' Alıntı:
Gerçekten hoş ve eğlenceli olmuş menü kısmı bende merak ettim nasıl yapılabilir...

Kimseden cevap yok mu ? Hasari kardeş nerdesin :)

valeri2005' Alıntı:
quashpack' Alıntı:
valeri2005' Alıntı:

Kimseden cevap yok mu ? Hasari kardeş nerdesin :)
Programın isminin hatırlamıyorum ama hazır menü yapan bir programla yapılıyor kullanan arkadaş isminide yazmıştı. Nerde yazdığını hatırlamıyorum bir araştırın.

Geri