Yolluk yatmadı ne yapmalıyım?

Kodla Büyü

erdinet

Üye
Merhaba arkadaşlar. Eş durumundan Muş'tan Sivas iline tayinim çıktı. Yolluk için Muş'ta işlemleri yaptım mal müdürlüğüne götürmem gereken belgeleri sürekli hatalı gönderdiler git gel git gelden sonra en son biz götürürüz dediler. Bir hafta geçti ödeme yapılmayınca mal müdürlüğünü aradım evraklar gelmediği için ödeme yapmadıklarını söylediler. İlçe memdeki memuru aradım her arayışımda ısrarla ben belgeleri sana verdim dedi. 1 ay geçti arıyorum inkar ediyor yenisini çıkartın dedim suratıma kapattı telefonu. Bimer'e yazdım ama bunun dışında başka ne yapabilirim?

Şİmdi işin kötü tarafı personel nakil bildirim formunda yolluk almıştır yazıyor. Herkese o şekilde veriyorlardı nakil bildirim formunu.

yolluk almıştır nasıl yazıyor nakil formunda onu anlayamadım hocam yazmaması lazım ki. benim eşimde muştan geldi almadık yazmıyodu formda. tekirdağ da aldık yatırdılar. idari dava açıcam de bence karşı tarafa . halledemezse de aç gitsin.

okuluna dilekçe yaz.bizimde yatmadı ili aradım hemen halletiler. yerine göre değişiyor. işi bilen iyi niyetli bir memur olsa halleder aslında. personel nakil bildiriminde yolluk almıştır yazıyor ama sıkıntı yolluğun yatmamış olması. dilekçe yazarsınız hocam. maliye bu kişi için ödeme emri yapılmamıştır der. bulunduğun ilde yaptırırsın.

Geri