yine güvenlik kartı problemi

Kodla Büyü

egitimci34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar merhaba
öncelikle forumda problemime dair bir araştırma yaptım fakat bulamadım çaresiz sizlere danışıyorum :)

exper bilgisayar ve junior sheriff güvenlik kartları kullanıyoruz . image yükleyeceğim bilgisayara normal güvenlik kartı kaldırma prosedürlerini uyguluyordum. yalnız bir pc nin güvenlik kartını kaldırırken sırayı karıştırarak şunu yaptım ;

kartı ctrl+home ile kaldırdım. bu aşamada kartı çıkarmam gerekirken çıkarmadan biosa girerek "native" değerini değiştirdim ve bilgisayarı açtım. ancak doğal olarak hata verdi. kartı çıkardım tekrar açtım yine olmadı. ayarları geri aldım kartı taktım vs yine olmadı dolayısıyla bu bilgisayarı açamıyorum ben...

bilgisayarın diskine başka bir yerde sistem yükledim

ama yine açamıyorum ne yapmam lazım ?
teşekkür ederim şimdiden..

tabii kendi kendime çözümler üretmeye çalışıyorum ,

sistemden güvenlik kartı kaldırılmamış bir bilgisayarın diskini taktım. ayarları geri aldım fakat yine açamadım :S

bir bende mi var bu güvenlik kartlarından acaba .. sökttüm hepsini zaten.. ama o bilgisayarın problemini çözemedim.

hocam bende de exper bilgisaya ve J.sherif kartlar var format için çıkartıp takmak istediğimde hep hata veriyor kasadan 3-4 kere sinyal sesleri geliyor halbuki usulune uygun yapıyorum ve bazı bilgisayarlarda da sorun çıkarmıyor.
neden oluyor anlamış deilim , ama ben de şırınga pprogramı kuruyorumolmayanlara artık...

Geri