yıllık plan yapan program harika ama!!

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar elimde plan yapan program var. fakat ben buna benxzer başka bir ders için program yapmak istiyorum. bu programı elimde exe si var. yani hangi dille yazılmış anlayamadım. ben buna benzer bi programı nasıl yapabilirim. yada bu programı değiştirebilirmiyim. access bu konuda işimi görürmü

http://rapidshare.com/files/65769105/PlanYap.exe.html
yardımlarınızı bekliyorum...

Proğram excel ile yapılmış.Fakat VBA kodları şifrelenmiş.Bu da çözülebilir bir sorundur.

bunu excelde açabilirmiyim. buna benzer program yapacam neyi kullanayım.

Arkadaşlar benim programlama bilgime göre bu program Visual Basic dilinde yazılmış.

Sanki Delphi'yi de andırıyo gibi.

Ama emeğine sağlık hocam. Paylaşım için çok teşekkürler.

bnen yapmadım. keşke öle olsa. bende o yüzden yardım istiyorum zatiii

hocam visual basic kullanarak yapabilirsin sen bu programı
ama ben yapa bilirmiyim bilmiyorum ama yapcak olsam delphi kullanırdım....

Elimizde kaynak kodları olmadığı için ne ile yapıldığını tam söylemek güç. Visual Basic ya da Delphi gibi görsel programlama dillerinden biri ile yapılmış

nese1982' Alıntı:
ben yapmadım. keşke böle programlar yapabilsem. yapanların eline sağlık

Arkadaşım VB ile hazırlanmış, ekteki dosyada kodları ve form yapısı var. Fakat bende bir çevirici ile çevirdim. Zamanım olmadığından kodlarını tam inceleyemedim. Bir ara bakabilirsem yine cevap yazarım.

ben bu exe'yi nedense çalıştıramadım ki... :(
msvbvm50.dll dosyası bulunamadı diye hata veriyo..(vistada çalıştırmayı deniyorum)

text leri exe içine gömmüş direk kodları alamazsınız ancak bu şekilde programları hazırlamak çok basit biraz nette araştırın

Geri