yıllık hazırlama programı

Kodla Büyü

sarix

Seçkin Üye
Seçkin Üye
8. sınıfların mezuniyet işi ile ilgilenen öğretmen arkadaşım
yıllık çok para bilgisayardan sen yapabilirmisin diye sordu
bende bilmiyorum araştırayım dedim daha önce bununla uğraşan oldumu
yapılabilen program varmı bana tavsiye edeceğiniz bişey varmı:)

Hocam somut yapılmış güzel bir örnek bende bulamadım. Ancak AutoPlay Media Studio programı ile bişeyler yapılabilir... Ama çok zahmetli bir iş gibi duruyor...

flip albüm diye bir program buldum
yarın sakin kafayla incelicem
sizde ihtiyacınız varsa inceleyin derim bu programı

çok güzel olmuş ayşegül öğretmenim yıllık ta istediğim gibi
autoplay media stdio hiç kullanmadım kolay bir programmı
ne kadar sürede hazırladınız bu yılığı

Ben de sizin gibi yıllık yapmaya karar verdiğimde ilk kez kullandım programı, gayet kolay bır program,1 haftadan kısa surmuştu ....

Gelecek Bilişimle Gelecek... Formatör dayatmasına karşıyız...
hmp.gif

ayşegül hocam gayet güzel olmuş. aslında bana da lazım böyle bir çalışma bugün indirdim kurdum programı biraz kurcalayacam bakalım nasıl kullanımı falan kolay mı? bir de bişey sormak istiyorum bu programın template tarzı hazır şablonları var mı acaba internette var gibi bişeyler ama kodlama falan yapmışlar pek anlayamadım.

programla beraber gelen şablonlar var fakat internetten indirebileceğimiz template dosyaları da mevcut mu acaba?

Ayşegül hocam gerçekten çok güzel olmuş, elinize sağlık.. Bende böyle bir program arıyordum,internet baktım programa ama kullanımı kısıtlı 30 günlük sürüm verilmiş, programı indiren arkadaşlar nereden indirdiniz?

Sayın hocam birazdan Dijital Yıllık Programı hazırlayacağım yönetim paneli vs olan değiştirilebilen onu alırsınız :)

developer hocam ne zaman hazır olur
zira bu hafta hazırlamam gerekiyo da yıllığı

Hocam elimden geldiğince hızlı çalışıyorum.Daha öncede dediğim gibi ben kodlamayı bitiridm program hazır tasarımı olmadan hiç bir işe yaramaz s_kajmeran hocam tasarımını hazırlıyor.

Geri