Yılın Esprisi sayın dinçerden :)

Kodla Büyü
Adnan oktar misali söyleyin bakalım kızlar beni seviyormusunuz. Çok seviyoruz hocam bütün kalbimizle inşallah maşallah...

öğretmen tek başına TV kanalına çıkıp derdini ve problemini anlatamaz ama sendikalar anlatır adamın derdi hiç ses çıkmasın ben yapıyım herkez mutlu gözüksün.
sendikalar eğer ömer dinçerden rahatsızsa ömer dinçer de bir zahmet aynaya baksın sevilecek yüzmüm var mı diye

doğru söylüyor, haksız olsa adam hala bakan olabilir mi? arada bozuşuruz filan ama seviyoruz, net...

Büyük düşünür (!) , büyük reformist (!) , allame i cihan (!) , kull-i cihan (!) bakanımızın yeni açıklamaları var :D :D :D

Dinçer: ''Öğretmenin maaşı artınca öğretmen mutlu olmayacak. Öğretmenin asıl sorunu sistem içerisinde itibar sorunudur. Öğretmenin asli sorunları çözülmedikçe maaş artışı tek başına öğretmeni mutlu etmeyecek.'' dedi.

Her konuda öğretmenin maaş durumundan bahsetmesi artık kabak tadı verdi.

Bizi itibarsızlaştırmaya çalışan asıl unsurun kendi olduğunun farkında değil zaat - ı muhterem...(!)

Bir de arkadaşlar artık ben de O Sanki hiç olmadı gibi davranalım:)
Şakayla karışık bir de yenisi aratır mı diyecem ama? şeytan kulağına kurşunnnn...
Dinçer mi Ömer mi o kim? hiç öyle birini görmedik bilmiyoruz hatırlayamacağızz inş

Geri