yıl sonu okul şenliği hakkında yaratıcı fikirlerinizi bekliy

Kodla Büyü

svbarut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
( forumda uygun bir başlık bulamadığım için buraya yazıyorum.)

anadolu lisesi olarak ilçe genelinde yıl sonu şenlik tarzı bir program düzenlemeyi düşünüyoruz.tamamen eğlence üzerine olacak.benim fikrim ilk oturumda bahçede oynanabilecek oyunlar ve ikinci oturumda salonda izlenecek bir tiyatro gösterisi. fakat oyunlar konusunda lise öğrencilerine uygun neler olabilir fikrinizi almak istiyorum.tiyatro konusu hakkındaki görüşlerinizi de yazarsanız sevinirim.

siz okulunuzda nasıl etkinlikler yapıyorsunuz.fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar..

Biz enson yaptığımızda bahçeye bir sahne kurduk. Masaları birleştirerek. Işık ses falan kendi imkanlarımızca. Tiyatro oyunu vardı. Öğrenciler şarkılar söylediler. Bunun için küçük bir müzik grubuyla anlaştık. Üniversite öğrencilerinden. Tören günü ilçeye geldiler. Bir kaç öğretmen şiir okudu. Sonrada verdik oyun havasını :mrgreen:

:D güzelmiş , yalnız masalardan sahne yaptık demişsiniz, dayandılar mı ki ? :roll:

evet üzerlerinede okuldaki beden eğitimi minderlerini serdik güzel oldu. hatta projeksiyon perdesi olarak da bahçedeki seyyar kale direklerini sahneye çıkardık aralarına perde gerdik.

cincer' Alıntı:
evet üzerlerinede okuldaki beden eğitimi minderlerini serdik güzel oldu. hatta projeksiyon perdesi olarak da bahçedeki seyyar kale direklerini sahneye çıkardık aralarına perde gerdik.
:++: :alkis:

hocam kareoke programları var laptopun karşısında yazıyr çalıyor onlar sadece mikrofonla söylüyor o kadr zor değil aslında ama uğraştırıyor. Ben EML yapmıştım bayılmışlardı. Hocam son 3 yıldaki en eğlenceli etkinlik demişlerdi. Hatta ben çok basit bişey yapmıştım. Normal sunum yapmıştım arkada fon müziği çalıyordu önde kelimeler geçiyordu. 10 adet şarkı yapmıştık öğrencilerle birlikte. Zamanınız varsa sorun yok olmadı bende yardım eder size gönderirim maksat işler yürüsün hocam.

Internet' Alıntı:
eğer mezuniyet ise,
gömlek t-shirt yazdırma şenliği yapılsın
ayrıntıya iner misiniz biraz hocam bu gömlek yazdırma, şenliğe nasıl dönüşebilir.tüm izleyicileri nasıl coşturabiliriz ki

Geri