yerel disk d sorunu

Kodla Büyü

Teknolojix

Üye
Laptop bilgisayar kullanıyorummm.bir gün arayla laptıpumu açtım ve d sürücüsündeki bütün bilgilerimin yok olduğunu gördümm.yani şuan d boşşş.Format attım bilgisayara easy recoveryi kurdum ama olmadııı..yardımcı olursanız sevinirim

sen pc yi formatladım demişsin ama c yimi formatladın d yimi formatladın yoksa ikisini birdenmi formatladın daha ayrıntılı bişeyler yaz formattan sonra ne yaptın windowsu kurdunmu hangi dosya sistemini kullanarak formatlaadın hangi işletim sistemini kurdun bunları belirt yoksa herkes bi öneri verir gerçek cevabı alabilmen için saydığım olayları bilmek gerek.

ba2khan' Alıntı:
sen pc yi formatladım demişsin ama c yimi formatladın d yimi formatladın yoksa ikisini birdenmi formatladın daha ayrıntılı bişeyler yaz formattan sonra ne yaptın windowsu kurdunmu hangi dosya sistemini kullanarak formatlaadın hangi işletim sistemini kurdun bunları belirt yoksa herkes bi öneri verir gerçek cevabı alabilmen için saydığım olayları bilmek gerek.

:) :) :+1:

Teknolojix' Alıntı:
Format atmadan öncede zaten d yoktuuu ben sadece c ye format attım d kendiliğinden silinmişşşş

Yapma ya, kötü olmuş.

Recovery programalrını denemeye devam et.

hayır hiç birşey yapmadımmm kendiliğnden gitti d sürücüsüü 1 gün önce hiçbir şey yoktuu.ve normal olarak çalışıyorduuu... hiçbir program felen kurmadımmm kesinlikle kurtarmam lazım çünkü önemli bilgilerim vardı teşekkür ederim şimdiden

anladığım kadarıyla d sürücüsüne girebiliyorsun ama içi boş görünüyor recovery programlarıyla şansını dene ama sağlam bir programla öyle deneme sürümleri ile değil,Hard diskine hiç bir şekilde program kurma defrag ve skandisk komutlarını kullanma.,olmadı en son çare teknik servise götür

Geri