Yeni web sitemiz *** Işıl Sema Doğan İlkokulu ***

Kodla Büyü
Çok şık ve sade :) Ama daha şık bir banner'da olabilirdi o kadar uğraşmışken.

tasarım size mi ait hocam güzel olmuş bende gümüşhaneliyim elinize sağlık

güzel hocam anlaşılır ve aradığını kolay ulaşabiliyorsun

Ellerinize sağlık sade güzel bir site olmuş. oyunlar bölümünü nasıl yaptığını söyleyebilirmisin. birde oyunları gönderebilirmisin.

tema çok şık duruyor. Modül ve bileşenlerde güzel uyumlu olmuş. Birde tema ve modülleri paylaşsaydınız tadından yenmezdi :)

naczo_neb' Alıntı:
Ellerinize sağlık sade güzel bir site olmuş. oyunlar bölümünü nasıl yaptığını söyleyebilirmisin. birde oyunları gönderebilirmisin.

Oyunların herbirini bir içerik olarak ekledim. Oyunlar sayfasını oluşturmak için de "News Pro GK4" modülünü kullandım. Oyunları da buraya ekliyorum...

Ekli dosyalar

• oyunlar.zip
    2.8 MB · Görüntüleme: 79
can61' Alıntı:
tema çok şık duruyor. Modül ve bileşenlerde güzel uyumlu olmuş. Birde tema ve modülleri paylaşsaydınız tadından yenmezdi :)

Tema ücretli bir tema. Paylaşmam doğru olmaz. Manşet modülü de ücretli bir modül. Bu ikisi hariç diğer modüller ücretsiz. Kendi sitelerinden indirebilirsiniz.

Hocam ücretini verip aldıysanız temayı tebrik ederim, pırıl pırıl bir site olmuş içim açıldı :alkis:

güzel olmuş kamil hocam ellerine sağlık.. :alkis: hocam tema ücretsiz mi? yootemadan indirebilmek için neyapmamız gerekiyor?

Geri