Yeni Video: Bilgi Güvenliği ve Zararlı Yazılımlar

Kodla Büyü

hasemrah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilişim Teknolojileri dersi, Bilgi Güvenliği ve Zararlı Yazılımlar konusu ile ilgili çocuklar için hem eğitici-öğretici hem eğlenceli olması için animasyonlu video hazırladım.

Genel olarak;

- Bilgi Güvenliği ve Gizliliği
- Zararlı Yazılımlar (Virüs, Truva Atı, Solucan, Reklam Yazılımı, Casus Yazılım)

hakkında bilgilere yer verdim.

Süre: 3:58

İyi dersler :)

Arkadaşlar video hakkında da yorum yaparsanız sonraki hazırlayacaklarım için yararlı olacaktır.

Emrah Bey, Yaptığınız içerikler gerçekten çok güzel, hergün bbnete girmeme rağmen daha önce bu videolarınızla karşılaşmamıştım. powtoon u araştırırken karşılaştım. Mümkünse devamını da bekliyoruz.

gokhanbicer' Alıntı:
Emrah Bey, Yaptığınız içerikler gerçekten çok güzel, hergün bbnete girmeme rağmen daha önce bu videolarınızla karşılaşmamıştım. powtoon u araştırırken karşılaştım. Mümkünse devamını da bekliyoruz.
Teşekkür ederim hem buradaki motive edici hem de youtube'daki değerli yorumunuz için. Zamanım olunca ilk fırsatta diğer konular için de hazırlayacağım inşaallah.

Yazan arkadaşları hep sevmişimdir :)

Ayrıca videoları eba.gov.tr portalına yükledim. Youtube da MEB engelinden ötürü izleyemeyenler artık izleyebilirler.

Eba nın içerik kategorilemesi çok kötü tüm sınıflar ile ilgili bilişim dersiyle ilgili videolar arayamıyoruz. bir içerik bazen hem 5ler hem 6lar için gerekli olabiliyor. ama sadece tek bir kategori altında gözüküyor.

Sizinkisi hangi kategori altında bizim bulmamız zor :D
bulabildim: Bilişim Teknolojileri ve Yazılım - 5. Sınıf

Geri