YENİ !! TÖREN YÖNETİM PROGRAMI V2 - YENİLENDİ!

Kodla Büyü
developer' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
çözünürlük sıkıntısı var onun haricinde kullanabiliriz
Çözünürlük hususunda yapabileceğimiz pek bir şey maalesef yok. Sunum yapılacak bilgisayarın çözünürlük ayarları ile oynanırsa sorun kalkacaktır.

Hocam sen daha iyi bilirsin ama biraz autoplayi kurcaladım. Resimdeki yerdeki resize kısmını etkinleştirsek sıkıntı mı çıkıyor? Benim çok hosuma gitti ama bunu çözmek lazım.

Ekli dosyalar

• Untitled 1.jpg
    Untitled 1.jpg
    69.2 KB · Görüntüleme: 1,109
aakcakaza' Alıntı:
developer' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
çözünürlük sıkıntısı var onun haricinde kullanabiliriz
Çözünürlük hususunda yapabileceğimiz pek bir şey maalesef yok. Sunum yapılacak bilgisayarın çözünürlük ayarları ile oynanırsa sorun kalkacaktır.

Hocam sen daha iyi bilirsin ama biraz autoplayi kurcaladım. Resimdeki yerdeki resize kısmını etkinleştirsek sıkıntı mı çıkıyor? Benim çok hosuma gitti ama bunu çözmek lazım.
Hocam o kısmı biliyorum bilmez olur muyum :) Lakin o kısım sorun çıkarıyor bugun ugrasacağım ona...
İstediğin ek özellikler varsa bana pm olarak bildir lütfen

Yani doğru diyosun bilmemen saçma olur. Ams zevkli bir programa benziyor gerçekten :)

tamam hocam aklıma gelirse yazarım sana. Kolay gelsin.

:+1: :alkis: emeğine sağlık hocam yanlız biraz geliştirilmeli diye düşünüyorum yoksa on numara bi program :)

Şu an indirme sayısı 510 , en az 510 emeğe saygı olmalı, 480 bilmem kaç kişiye yazıklar olsun... :roll:

Öncelikle emeğinize sağlık. Gerçekten öğretmenlerin işine yarayacak amacına uygun bir program. Elleriniz ve beyniniz dert görmesin hocam. İyi çalışmalar. :alkis:

sırf yorumlardan dolayı ındırdım. yapan ellleriniz dert gormesin örtmenim :++:

paylaşım için çok sağolun hocam, windows 8.1 de çalışıyor mu? kurulum yapıyorum, ana ekran geliyor ama butonlara tıkladığımda programın kurulum klasörüne yönlendiriyor.

Y1LD1R1M' Alıntı:
paylaşım için çok sağolun hocam, windows 8.1 de çalışıyor mu? kurulum yapıyorum, ana ekran geliyor ama butonlara tıkladığımda programın kurulum klasörüne yönlendiriyor.
hocam merhaba normalde çalışması gerekmekte fakat denemedim açıkcası çalışması gerekmekte çünkü aynı altyapıya uygun hazırladım.
Test edip size döneceğim

eline sağlık hocam faydalı bir iş yapmışsın. indirelim vede kullanalım. :alkis:

developer' Alıntı:
Y1LD1R1M' Alıntı:
hocam merhaba normalde çalışması gerekmekte fakat denemedim açıkcası çalışması gerekmekte çünkü aynı altyapıya uygun hazırladım.
Test edip size döneceğim

teşekkür ederim hocam

Y1LD1R1M' Alıntı:
developer' Alıntı:
Y1LD1R1M' Alıntı:
Test edip size döneceğim

teşekkür ederim hocam

Hocam sorun gözükmüyor bilglerinize...

developer' Alıntı:
Y1LD1R1M' Alıntı:
developer' Alıntı:
Y1LD1R1M' Alıntı:
Test edip size döneceğim

teşekkür ederim hocam

tekrar indirip denedim yine aynı sorun hocam. emeğiniz ve ilginiz için teşekkür ederim

Y1LD1R1M' Alıntı:
developer' Alıntı:
Y1LD1R1M' Alıntı:
developer' Alıntı:
Y1LD1R1M' Alıntı:
Test edip size döneceğim

teşekkür ederim hocam

tekrar indirip denedim yine aynı sorun hocam. emeğiniz ve ilginiz için teşekkür ederim
Sorunu çözelim hocam başka bir win 8 sisteminde deneme sansin varmi ?

Geri