Yeni okula taşındık!BT Labı yok???

Kodla Büyü

bilisim_oguz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ortaokul kısmı olarak yeni binaya taşındık.BT sınıfı olmadan ders işleyen var mı?ve ya ne önerirsiniz bu konuda?

Bizim okulda tadilatta olduğu için biz de BT labı çalışmayan ve sınıf olarak kullanılan bir okula taşındık. Sınıfta işliyorum hocam, yapacak birşey yok. Bu durumda olan birkaç arkadaş daha var. Projeksiyon dahi yok sınıflarda, şimdilik teorik/anlatımlık konularla devam ediyorum ama ilerde nasıl olacak bilmiyorum.

bilisim_oguz' Alıntı:
Arkadaşlar ortaokul kısmı olarak yeni binaya taşındık.BT sınıfı olmadan ders işleyen var mı?ve ya ne önerirsiniz bu konuda?
Hocam yalnız değilsiniz. BT sınıfı artık kurulmadığı için sizinle durumda olan arkadaşlar var. Ve sayıları hızla artıyor.

öncelikle bol şans ama alışıyorsun daha da kolay geliyor hatta ders işlemek ama ; mesleki anlamda çok kötü hissediyorsun kendini. ben sene başından bir plan yaptım sınıfta ders işleyebileceğim konular hepsi. artık oldugu kadar anlatmaya calısıyorum

planım ekte bi bak incele hocam,tavsiyen varsa bende dikakte almak isterim.

Ekli dosyalar

• 2012-2013plan.rar
    501.7 KB · Görüntüleme: 39
raid10000' Alıntı:
öncelikle bol şans ama alışıyorsun daha da kolay geliyor hatta ders işlemek ama ; mesleki anlamda çok kötü hissediyorsun kendini. ben sene başından bir plan yaptım sınıfta ders işleyebileceğim konular hepsi. artık oldugu kadar anlatmaya calısıyorum

planım ekte bi bak incele hocam,tavsiyen varsa bende dikakte almak isterim.
hocam teşekkür ediyorum.hemen inceliyorum.

2 hafta da bir ödev veriyorum. bilgisayarla ve tarihi ile ilgili oldugu için steve jobs,bill gates hayatlarını verdim hepsi dosya tutuyor ve her ders kismi olarak yazı yazdırıyorum.

+1 bizim okul da ayını durumda..okul yeni ve yeni sisteme göre lab açmak yok.. ben de şuan sıkıldım teorik anlatıyorum mecburen ve ders saati sayım 20den 8e düştü malesef..fatih projesi olan okulları seçtim bt rehber öğretmen olarak görevlendirme gidecem sanrım..

Geri