Yeni Maaş Hesaplama Programı

Kodla Büyü

hakansia

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yeni Maaş Hesaplama Programı

Ekli dosyalar

• MaasBordrosu05012008.rar
    11.2 KB · Görüntüleme: 2,912
hocam sözleşmeli öğretmenler için farklı hesaplanıyor galiba.

sözleşmeli maaşı için katsayılar ve değerler neler?

elinde sözleşmeli maaşını hesaplayacak programı olan arkadaşım varsa bizimle paylaşırsa çok güzel olur.

hocam çocuk sayısını 0 yapmayın, o zaman olmuyor, orada yazanı direk silin , değer girilmeyecek, hücre boş olsun, 0 yazmayın..ben yaptım oldu..

herseyı ayarladık ama maas okulunkınden farklı cıktı bızdemı sorun var okuldamı burda az okulda cok :D

hocalarım kınamayın beni ama öğrenmek istiyorum bu söylediğiniz maaşlar net maaş mı yoksa ek ders ile birliktemi? ilerde öğretmen olunca (TEFden mezun olucam) meslek lisesi mi yoksa ilkokul bilgisayar öğretmenliği mi daha avantajlı maaş konusunda. beni aydınlatırsanız çok sevinirim. öss az kaldı şimdiden yolumu çizeyim diyorum.

GÜNCELLEME

KARDEŞ BU PROĞRAM GÜZEL VE KULLANIŞLI. AMA ŞİMDİ ZAMLI MAAŞLARIMIZ VAR . PROĞRAMAI YENİ ZAMLARA GÖRE GÜNCELLEYİP YENİDEN PAYLAŞIMA SUNARSANIZ SEVİNİRİZ. TEŞEKKÜRLER.

MAAŞ PROGRAMI GÜNCELLEME

Arkadaşlar maaş programını 15.09.2008 tarihi itibari ile güncellemiş bulunuyorum. Yeni sürümde ek ödeme tazminatı oranlarıda güncellenmiş olup aynı zamanada kadrolu,sözleşmeli,vekil,ücretli ve usta öğretici öğretmenlerin maaşlarını hesaplayabilirsiniz. Programın güncel sürümlerini artık http://www.kamudan.com adresinden indirebilirsiniz.

NOT:program yaklaşık bir buçuk yıldır kullanımda olup bugüne kadar %100 doğruluk payına sahiptir.

Geri