Yeni kanalım: İngilizce 'KISA' konu anlatımları!

Kodla Büyü
89. Video hazır: Indirect Speech Konu Anlatımı (Vol. 2)

Son düzenleme:
Merhaba,

Az önce "YouTube: İngilizce Konu Anlatımı YouTube kanalı geri açılsın." başlıklı kampanyaya imza verdim. Acaba sen de adını ekleyerek bize yardımcı olur musun?

Amacımız 1000 imzaya ulaşmak, ancak bunu başarmak için daha çok desteğe ihtiyacımız var. Kampanya metnini şu bağlantı üzerinden okuyup imza verebilirsin:

https://goo.gl/AxKwpI

91. Video Hazır: Although, Despite, In spite of, Nevertheless, However Kullanımı

Son düzenleme:
@yataylimit, Tostçu Erol'a kucak acan Youtube sizin kanalınızı sildi ya, ben bir şey demiyorum.

kazuo' Alıntı:
@yataylimit, Tostçu Erol'a kucak acan Youtube sizin kanalınızı sildi ya, ben bir şey demiyorum.

Ben yoluma artık öncelikli olarak Facebook ile devam ediyorum. YT bu politikasıyla yakın zamanda kaybeder. Özkan Çelen hocanın İngilizce kanalını da kapatmışlar...

@buzkırıcı, o şekilde link paylaşmıyorum ama Fb üzerindekileri mobil tarayıcıdan çok rahat indirebilirsiniz; Download tuşu çıkıyor.

93. Video hazır: Both and, Either or, Not only but also, Neither nor Konu Anlatımı

Son düzenleme:
94. Video Yayınlandı: As, Since, Because, Now that & Due to, Owing to, Because of Kullanımı

Son düzenleme:
YouTube bot alogirtmaları tarafından "spam" iddiasıyla haksız yere kapatılan "İngilizce Konu Anlatımı" kanalım, bu sabah itibarıyla yeniden erişime açılmıştır. Videolar son hızıyla devam edecektir. Bu süreçte destek veren tüm takipçilerime ve geç de olsa hatasından dönen YouTube ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

https://youtu.be/wRHjL_5lpCw

95. Video Yayınlandı: Therefore, Consequently, As a result, So, Thus Kullanımı

Son düzenleme:
kazuo' Alıntı:
@yataylimit, 100'den sonrası için bir planınız var mı?

Öncelikle bir konu anlatımı kitabı çalışmam olacak hocam.
Bir de Çeviriyle Öğren kitabını IOS ve Android uygulamasına dönüştürme projesi üzerinde çalışıyoruz. Çeviri odaklı bir app olacak inşallah.

96. Video Hazır: In case of & In the event that Kullanımı

Son düzenleme:
97. Video Hazır: So that, In order that Konu Anlatımı

Son düzenleme:
Geri