Yeni İstiklal Marşını dinleyen indiren var mı?

Kodla Büyü

boss2

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bize yazı gelmiş daha fazla enstrüman ile yeni istiklal marşı ses kaydı var diye. Yazıda dhgm.meb.gov.tr adresinde logonun üzerine tıklayın dinleyebilirsiniz diyor ama kaç defa farklı tarayıcı ile denedim dinleyemedim göremedim. Pcye kaydetmek istiyorum özel günlerde lazım olursa kullanırım diye ama olmadı. indiren dinleyen var mı?

bizim maile gönderdiler mp3 olarak. herhalde aynıdır. isterseniz buraya atayım

Hocam bence pek bir fark yok. Bize de göndermişler, ses kaydını da dosya olarak eklemişler. Dosyayı bulunca ekleyeyim buraya. Ama dediğim gibi pek bir fark yok.

Ben de az önce indirdim flv uzantılı bir dosya 500 KB fakat hata veriyor ve açılmıyor.

bize maille gönderilen istiklal marşı bu...

Ekli dosyalar

• TRT KOROSU - Istiklal Marsı.rar
    1.1 MB · Görüntüleme: 891
o adresten indirilen dosya bu

Ekli dosyalar

• 30114633_stklalmarimmnr.rar
    501.8 KB · Görüntüleme: 505
boss2' Alıntı:
Arkadaşlar bize yazı gelmiş daha fazla enstrüman ile yeni istiklal marşı ses kaydı var diye. Yazıda dhgm.meb.gov.tr adresinde logonun üzerine tıklayın dinleyebilirsiniz diyor ama kaç defa farklı tarayıcı ile denedim dinleyemedim göremedim. Pcye kaydetmek istiyorum özel günlerde lazım olursa kullanırım diye ama olmadı. indiren dinleyen var mı?
dhgm.meb.gov.tr de anasayfa daki türk bayrağı logosuna tıklarsan indirme başlar.

m p 3 e çevirdim isteyenler buradan alabilir

Ekli dosyalar

• 30114633_stklalmarimmnr.rar
    991.9 KB · Görüntüleme: 494
korkmayın abi istiklal marşında TÜRK kelimesi geçmiyor o yüzden dokunmazlar :sleep:

ahmetismet' Alıntı:
korkmayın abi istiklal marşında TÜRK kelimesi geçmiyor o yüzden dokunmazlar :sleep:

şuan ağlıyorum ve yorum yazıyorum.
marşta türk kelimesi geçmediği için bizim marşımız olamaz.
marşın müziğinin veya bestesinin değişmesinden ziyade sözlerinin değişmesi lazım.
ilk marş önerisi benden gelsin. yetkililer dikkate alırsa sevinirim.
başlıyorum:
türk, türk, türk
türk, türk, türk
türk, türk, türk
türk, türk, türk
türk, türk, türk
türk, türk, türk
...

arkadaş bu nasıl bir mantık!..

marşları sözlerden ibaret sananlar ahkam kesince ortaya böyle çirkin yorumlar (kendi yorumum) çıkıyor malesef.

Ülkemizde gelinen hale bak aceba yarın hangi milli değerlerimize savaş açılacak diye ürküyoruz

bu cumhurbaşkanlığı senfoni orkestrasının sanırım. bize geçen yıl gönderilen trt korosunundu onu kullanın dediler. zorunlu mu peki yenisi?

Yav arkadaş, şu Meb'in bir işi de düzgün yaptığını göremeyecek miyiz?

İstiklâl Marşı neden sitede görünmesi en zor yere konmuş, zahmet edip de bir duyuru neden girilmemiş?

İkincisi İstiklâl Marşı niye flv formatında? Zil programlarının empeüç desteklediğini bile bile neden flv?

Bu arada günlerdir Meb'in ana sayfasında yayınlanan Sbs ile ilgili videoya da acayip kılım. Koskoca Meb Bilgi İşlemi, siteye cep telefonu veya tablet ile girilebileceğini hiç mi düşünmüyor mu da, ana sayfaya Flash'la yapılmış video oynatıcı koyuyor?

Hangisi en son gelen acaba , paylaşılan dosyalar birbirinden farklı
Bana mı öyle geldi yoksa :)

"aha demiştik istiklal marşınıda değiştirdiler" diye sazanlayanlar olacak tahmin ediyorum

uysal_rockci' Alıntı:
Hangisi en son gelen acaba , paylaşılan dosyalar birbirinden farklı
Bana mı öyle geldi yoksa :)

Bana da öyle geldi ya hızlı olanı yenisi olması lazım. Bir de eba'daki şu versiyonu da yeniye benziyor gibi sanki.
http://www.eba.gov.tr/ses/dinle/2790074 ... d40daa0001
Bana 1 dk ti sesi ile birlikte lazım. Burdakinin mp3 haline göre ti sesini ekleyince ti sesi çok yüksek kaçıyor.

Geri