Yeni ismimiz BİTER

Kodla Büyü
BİTER BİTER de Kırşehirin gülleri BİTERRR efendim....Neşet ustamız bu günleri de görmüş Şakıyıp dalında bülbüller öterr diye devam eder:D

Mesaj içerikli bir kısaltma gibi geldi bana kim bulduysa bilmiyorum bu itici ismi. BT Rehberi veya sadece BTR yazsalar kafiydi. Ama branşınız burada BİTER demek isteniyor herhalde.

Ya çok tehlikeli bir kısaltma bu, içinde BİT falan da geçiyor. :D

Gıcıklık olsun diye mi BİTER dediler acaba. Çok mu aranmış bu kısaltma?

Ne olursa olsun şu ana sayfdaki reklam değişsin artık. Ne anlatmak istediğini de hiç anlayamadım şu ana kadar="BT dersleri hala seçmeli! Ne seçmeli?" Hayır bu ders seçmeli değil zorunlu olmalı mı demek istiyor. O resimdeki çocuğu gören kimse böyle düşünmez bence!!!!!!!!!!!!!!!! Adminlere duyrulur :!:

Müdür bana koordinatör diyordu çok alakadar olmadığından dolayı * ben de ses etmiyordum - formatörden iyidir.

BT Rehber Öğretmeni demek daha doğru - sondaki rehber kısmını vurgulayın - haklar açısından rehber öğretmen gibi olduğumuzu bilsinler.Anladınız siz onu 8)

serdemir' Alıntı:
Ne olursa olsun şu ana sayfdaki reklam değişsin artık. Ne anlatmak istediğini de hiç anlayamadım şu ana kadar="BT dersleri hala seçmeli! Ne seçmeli?" Hayır bu ders seçmeli değil zorunlu olmalı mı demek istiyor. O resimdeki çocuğu gören kimse böyle düşünmez bence!!!!!!!!!!!!!!!! Adminlere duyrulur :!:

Aynen katılıyorum - ne zamandır yazacağım unutuyorum ben de -

O resim hele - bilgisayardan beyni dönmüş bir çocuğu anımsatıyor - "bilgisayar yasaklanmalı" Sloganına daha uygun geldi bana.

Belki iyi niyetli olarak - bilinçli bilg. kullanımını öğrenmeyen bir çocuğun durumu - şeklinde vurgu yapılmak istenmiş ama bunu görenler BT harici birisi böyle ince düşünmez.

oziie' Alıntı:
serdemir' Alıntı:

Aynen katılıyorum - ne zamandır yazacağım unutuyorum ben de -

O resim hele - bilgisayardan beyni dönmüş bir çocuğu anımsatıyor - "bilgisayar yasaklanmalı" Sloganına daha uygun geldi bana.

Belki iyi niyetli olarak - bilinçli bilg. kullanımını öğrenmeyen bir çocuğun durumu - şeklinde vurgu yapılmak istenmiş ama bunu görenler BT harici birisi böyle ince düşünmez.

Kesinlikle, bazen o bannere takılıp kalıyorum acaba ne anlatmak istiyor diye demek ki tek anlamayan ben değilmişim :mrgreen:

Arkadaşlar değiştirin hakkaten şunu çok kötü,,!

Geri