Yeni görevlendirmeler yapılacak ama bizim ilçede sorun var..

Kodla Büyü

alpaygunes

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar

Yeni görevlenirmelerle ilgili bir kaç sorum olacak.
1- İlçe mem de veya il mem degörevlendirilecek kişi sayısını kim belirliyor. Kontenjana neye geöre belirleniyor. Bununla ilgili elimizde bir yazı varmı?
2- Benim ilçede 6- arkadaş görevlendirme için başvuracağız ama memurun söylediği 3 kişi kriterlere göre seçilecekmiş
-Kriterler dediği ne olabilir
-Kriterleri kim belirler
Bu olaylar karşısında biraz sinirimiz bozuldu ama bakalım nolacak.
Bakanlıktan yeni görevlendirmelerle ilgili yazı gelecekmi? Gelen yazıyı beklemeleri gerekmiyormu mem lerin?
Ne bileyim belki herzmankinden farklı bişiler gelecektir değilmi. Bizimkiler şimdiden dilekçe istediler.
Teşekkürler

Hocam görvlendirmeleri valilk yapıyor her il farklı oluyor bu sebepten, kayseride bahsetiğiniz gibi bir uygulama olabilir.Şu an istanbuldan ses yok..

Hocam ilgin için teşekkür ederim. 2008 eski sayarlar
2009 haziranında gelen yazıyı bulamadım mümkünse elinde olan paylaşsın.
Ayrıca bu dönem için bakanlıktan azı gelmeyecekmi acaba ?

Teşekkürler

hocalarım kocaelide formatörülük nasıl yürüyor özelden yada burdan mesaj atabilirsiniz. ben derincede kalıyorum burda formatör olmak için kiminle görüşmem lazım yada nereye yazmam lazım ne yapmam lazım birinci dönem olmak istemiyorum dedim ama dersinm çıkmıyor ordan oraya gitmek zor oluyor. Derince il yada ilçe formatörünü tanıyan var mı nasıl biri kolaylık çıkarıyor mu bide formatörleri fazla zorluyorlarmı burda derincede yani bilen cevap verebilecek olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum

cevap verebilecek yokmu daha önce bu bölgede çalışmış yada kocaelide bu işi bilen bende derince de çalışıyorum bana yardımcı olurmusunz arkadaşlar ilk defa çalışacam formatörlükte ne gerek neler yapmam gerek.

alpaygunes hocam il kontenjanlarında bir değişiklik yok, 2008 aralıkta gelen kontenjan listesinde de sayılar aynı. Fakat ilçe kontenjanlarını il belirliyor.

lady_bug' Alıntı:
hocalarım kocaelide formatörülük nasıl yürüyor özelden yada burdan mesaj atabilirsiniz. ben derincede kalıyorum burda formatör olmak için kiminle görüşmem lazım yada nereye yazmam lazım ne yapmam lazım birinci dönem olmak istemiyorum dedim ama dersinm çıkmıyor ordan oraya gitmek zor oluyor. Derince il yada ilçe formatörünü tanıyan var mı nasıl biri kolaylık çıkarıyor mu bide formatörleri fazla zorluyorlarmı burda derincede yani bilen cevap verebilecek olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum

hocam kocaelideki formatorluk durumunuz için ilçenizden sorumlu eğitici formatörlerden bilgi alabilirsiniz. kimin sorumlu olduğunu ebfo41.net adresinden öğrenebilirsiniz. derince ilçesinden en son olarak körfezde görevli arkadaşlar sorumlu oldu. onlardan bilgi alabilirsiniz. yada il koordinatöründen bilgi alabilirisiniz. kendisi il milli eğitimde görev yapıyor

cexen' Alıntı:
lady_bug' Alıntı:

hocam kocaelideki formatorluk durumunuz için ilçenizden sorumlu eğitici formatörlerden bilgi alabilirsiniz. kimin sorumlu olduğunu ebfo41.net adresinden öğrenebilirsiniz. derince ilçesinden en son olarak körfezde görevli arkadaşlar sorumlu oldu. onlardan bilgi alabilirsiniz. yada il koordinatöründen bilgi alabilirisiniz. kendisi il milli eğitimde görev yapıyor
tşk ederim hocam . :+1:

Geri