Faz-2 (Yeni imaj yayınlanmıştır)

Kodla Büyü
hayırlı günler emek verilerek hazırladığınız bu site ve programlarınız için teşekkür ediyorum . yalnız şu son hazırladığınız akıllı tahta imajını bi türlü indiremedim yardımcı olumusunuz

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi diye hata veriyor hocam. Hocam tekrar yeni bir link paylaşırmısınız?

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi diye hata veriyor hocam. Hocam tekrar yeni bir link paylaşırmısınız?
Hocam bana da aynı uyarıyı verdi, Google hesabıma giriş yaptım, sonra tekrar indire bastığımda dosya inmeye başladı

Rufus ile yazdırırken, DD modu gibi bir seçim gelmedi ekrana yalnız
rufus version 3 ten sonra bu seçim kaldırıldı. kendisi otomatik olarak açılış diski oluşturma modunu seçiyor. 3 ten önceki tüm versiyornlarda vardı bildiğim kadarıyla. eğer kurulumda sorun veriyorsa rufusun 2.xxx versiyonlarını deneyebilirisiniz.

Hocam bu uyarıyı alıyorum nedendir acaba

Ekli dosyalar

• 20200914_095947.jpg
    20200914_095947.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 114
rufus version 3 ten sonra bu seçim kaldırıldı. kendisi otomatik olarak açılış diski oluşturma modunu seçiyor. 3 ten önceki tüm versiyornlarda vardı bildiğim kadarıyla. eğer kurulumda sorun veriyorsa rufusun 2.xxx versiyonlarını deneyebilirisiniz.
Evet Hocam 3 üstü sürüm bendeki, hata vermedi kurulumda Hocam

Bugün bir tahtaya sıkıntısız kurulum yaptım. Emeğinize sağlık hocam. Bir sorum olacak windows update i kapatmak için d de bulunan programı çalıştırmak yeterli mi yoksa yapılması gereken ayarlar var mı, ilk defa kullanacağım da

Bugün bir tahtaya sıkıntısız kurulum yaptım. Emeğinize sağlık hocam. Bir sorum olacak windows update i kapatmak için d de bulunan programı çalıştırmak yeterli mi yoksa yapılması gereken ayarlar var mı, ilk defa kullanacağım da
O programı çalıştırman yeterli hocam. Sistem etkinleştirmesi olduktan sonra yapın bunu.

hocam teşekkürler. bu imajı kullanacağım sorum şu; virüs programı ya da kısayol virüsleri için bişey kurmamıza gerek var mı? usb disc security vb.

Geri