Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
hocam gönderdiğiniz mailde ip sabit olmalı demişsiniz ilk olarak, okulumuzda fiber var, sabit ip olmuyor, ip ler belii süre sonra değişiyor. Ana bilgisayarın ayarını yani ip sini sonradan değiştirme imkanımız yok mu acaba, yoksa fiber olan okullarda kullanılamaz kanımca, zaten zaman içinde tüm okullara fiber gelecek.

Hocam öncelikle ellerine sağlık.Program stabil çalışıyor mu acaba?Önceki programı denedim flash tahtayı açmadı.2 kere tahtaya format atmak zorunda kaldım.
Hocam eğer stabil çalışan bir program ise cüzi bir miktara para ile de satabilirsin.Bu senin hakkın sonuçta.Bizim müdür www.okulwebsistemleri.com adresinden Akıllı tahta kilit programını senelik 150 Tl ye satın aldı mesela.

snow_flake' Alıntı:
hocam gönderdiğiniz mailde ip sabit olmalı demişsiniz ilk olarak, okulumuzda fiber var, sabit ip olmuyor, ip ler belii süre sonra değişiyor. Ana bilgisayarın ayarını yani ip sini sonradan değiştirme imkanımız yok mu acaba, yoksa fiber olan okullarda kullanılamaz kanımca, zaten zaman içinde tüm okullara fiber gelecek.
hocam ip sabit oluyor. ben bizzat denedim. ip alan bir makinanın bilgilerini alıp onu el ile sabit hale getirebilirsiniz.
ip yi elle de değiştirebiliriz hatta ağ üzerinden otomatik te alıyor. yani ip değiştiğinde et 2 3 kere kendine reset atıp ip yi otomatik alıyor ama tam verim alamadığım için sabit ip de ısrar ediyorum.

iambilisimci' Alıntı:
Hocam öncelikle ellerine sağlık.Program stabil çalışıyor mu acaba?Önceki programı denedim flash tahtayı açmadı.2 kere tahtaya format atmak zorunda kaldım.
Hocam eğer stabil çalışan bir program ise cüzi bir miktara para ile de satabilirsin.Bu senin hakkın sonuçta.Bizim müdür http://www.okulwebsistemleri.com adresinden Akıllı tahta kilit programını senelik 150 Tl ye satın aldı mesela.
Hocam Kendi denemelerimde program gayet stabil. Program zaten ücretli. ilk 3 ay ücretsiz.

Not : Arkadaşlar PRogramı kurduktan sonra yeniden başlatma işlemini sisteme bırakın. yani setup en son aşamada yeniden başlatılsın mı seçeneğine HAYIR cevabını verin. sistem zaten kendisini yeniden başlatacak.

Hocam vadettiklerini sorunsuz yapabiliyorsa süper olur. Emeklerinden dolayı seni kutlarım.

oyungezer' Alıntı:
Hocam vadettiklerini sorunsuz yapabiliyorsa süper olur. Emeklerinden dolayı seni kutlarım.
hocam kendi bilgisayarım, sanal makina windows 8, sanal makina windows 10, 2 tane Etkileşimli tahtada denemelerimi yaptım. sıkıntısız çalışıyor sistem.

ismail' Alıntı:
Hocam tebrik ederim. Güzel olmuş emeğinize sağılık
http://www.okulprogramlari.com yıllık 150 TL+Kdv Ömürlük Lisans 400 TL +Kdv Biz Şuan bunu kullanıyoruz. sorunsuz süper çalışıyor..
Hocam Eğer Sizin ise Birşey diyemem ama Gelip başka bir firmanın yaptığı yazılımın reklamını burada yapmanız etik değil. bakın ben Atak başlığı altında paylaşım yapmıyorum. Kendime yeni başlık açtım buradan devam ediyorum.

hocam eline emeğine sağlık. ama ben programın kurulum dosyalarının linkini bulamadım formda. ayrı bir yerden mi indiriyoruz? nasıl ulaşabiliyoruz dosyalara?

Geri