Yeni Etkileşimli Tahta Koruma Sistemi

Kodla Büyü
Hocam emeğine sağlık. Alternatiflerin olması her zaman iyidir. Herkes kendine uygun geleni kullanabilir.

gezegen10' Alıntı:
atak işmizi fazlasıyla görüyor. okulun zaten durumu yok 4 ay sonra para bulup yüklemek bizim için zor. muharrem hocamdan Allah razı olsun büyük sevaba girdi
Hocam tabiki birçok okulun maddi durumu kötü. Ama şu açıdan bakalım. usb yuvaları sürekli tak çıkar yapmaktan belirli süre sonra bozuluyor. 1 tane tahtanın usb yuvası o şekilde bozulsa ve tamire gitse vestel dünyanın parasını alacak. Garantiye de sokmuyor. Dolayısı ile okulun cebinden bir sürü masraf. Buradaki 100 tl ilerde çıkacak sorunların yanında oldukça küçük kalır. Neyse hepimize hayırlı olsun
Umarım herkes ağız tadıyla kullanabilir.

Hocam çok güzel bir çalışma olmuş. tebrik ederim.
Paylaşım içinde teşekkürler. :alkis:

Hocam elinize sağlık güzel çalışma. Atak kullanıyorum ama bu sistemi de en yakın zamanda deneyeceğim size mail atıp İyi çalışmalar

Hocam makul bir fiyat olsa ve her okul icin degilde her kisi icin bir lisans olsa herkes kullanir. Çünkü ilcede nereye gorev verilirse oraya gidiyoruz. Hep ayni okulda çalışma imkani olmayabiliyor.
Yada cok iddali bir program ise meb ihale ile alabilir

Teşekkür ederim arkadaşlar. Umarım ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılayacak bir yazılım olmuştur. Yazılımı eve geçince kurum mailinden istekte bulunan arkadaşlara yollayacağım.

Kisi bazinda lisans olsun tum gorevlendirdigimiz okullarda kullanalim birde lisansi yap 50 lira alalim iste dostum surumden kazan en azindan bare kampanya yap bu sekilde alan alsin sende ugrasin karsiligi toplu para alirsin ama su an ki haliyle ben alamiyorum

Başarılı bir programa benziyor, biraz geri bildirimlerle yazılım oturduktan denemek lazım. Elinize sağlık şimdiden.

Program sadece android telefonlarda mı çalışıyor? Okul web sistemleri sitesindeki programdan artıları ve eksileri neler?

Geri