Yeni EBA'da Şifre Alma Anlatımı

Kodla Büyü

hsnhsynisler

Aktif Üye

Ekli dosyalar

• 19114805_E-Okul_Bilgileriyle_EBA_Yifre_Alma.pdf
    728.4 KB · Görüntüleme: 756
Güzel çalışma ama teşekkür edemeyeceğim çünkü burada kimse altında başka öğretmen ve başka okulun adı yazan bir çalışmayı kendi sınıflarına asmaz. Düzenlenebilir bir içerik bekliyoruz.

Güzel çalışma ama teşekkür edemeyeceğim çünkü burada kimse altında başka öğretmen ve başka okulun adı yazan bir çalışmayı kendi sınıflarına asmaz. Düzenlenebilir bir içerik bekliyoruz.
İsmi gizlemek isteyen her türlü gizler. Onun için her türlü yol mevcuttur. Orijinalini bu ve buna benzer sebeplerden paylaşmaya gerek duymadım. Bir teşekkürü çok görenler oluyorsa gerek de yok zaten. Şahsi fikrim bu yönde

hocam teşekkür ederim. Ben libre office draw ile alt kısımdaki ismi değiştirdim haberiniz olsun

İsmi gizlemek isteyen her türlü gizler. Onun için her türlü yol mevcuttur. Orijinalini bu ve buna benzer sebeplerden paylaşmaya gerek duymadım. Bir teşekkürü çok görenler oluyorsa gerek de yok zaten. Şahsi fikrim bu yönde
Haklısın hocam, bilişim öğretmeni değilse sıkıntı olabilir ancak bilişim öğretmenleri için bu gibi şeyler sıkıntı olmamalı.

EBA'da giriş sisteminin değişmesiyle okulda öğrencilerin kullanması için şifre nasıl alınır adlı bir dosya hazırladım. Sınıflara astırıp herkesin EBA şifresini almasını sağlayabilirsiniz.
NOT : E-okul bilgileriyle nasıl alacağını anlattım.
http://skcumhuriyet.meb.k12.tr/icerikler/e-okul-bilgileriyle-eba-sifresi-alma_7717495.html
teşekkürler hocam. Pdf yi sitenizde görüntülenecek şekilde nasıl yüklediniz ?

Geri