Yeni E-Yaygın Otomasyon Sistemi

Kodla Büyü
benim öğrecilerim devamlı kursa geliyor peki bunu sisteme nasıl giriyoruz ne yazıyoruz o kutulara ? biri yazabilir mi ? boş bırakırsam kalırlarmı ??

sahintan33' Alıntı:
benim öğrecilerim devamlı kursa geliyor peki bunu sisteme nasıl giriyoruz ne yazıyoruz o kutulara ? biri yazabilir mi ? boş bırakırsam kalırlarmı ??

Videolarda vardı sanki bunla ilgili bir konu. Hatırladığım kadarıyla, gelmeyen öğrencilerin gelmediği saat sayısını günlük yazıyor. Eğer öğrenciler geldiyse boş bırakıyoruz.

Bütün onayları aldık ancak eğitmen girişinde kursiyerler görünmedi.Devamsızlık girişlerini yapamadık. Bununla ilgili e-posta gönderdik. Cevap geldiğinde burdan paylaşırım.

Bende bugün yeni kursuma başladım, eğitmen olarak giriş yaptığımda hiçbirşey görünmüyor.

Kursa yeni başladım üç kişi geldi sadece :D İki üç güne kapatılır :)

Devamsızlık konusunda videolarda bilgilendirme yapılmış, örneğin günde 4 saat dersiniz var, o dersin 3 saatine gelmediyse ilgili günün kutucuuğuna 3 yazıyorsunuz. Gelen öğrenciler boş kalıyor.

Memur hesabı aktif hale getirilmiş. Kurs planlama ve kursiyer girişi için izin verilmiş.

Bugün bir kursu bitirdik. Devamsızlık ve Not girişlerini de yaptık. Kurs sonu belgesi çıkarırken, işbirliği yapılan kurum seçmememize rağmen belgede işbirliği yapılan kurum yetkilisi kısmında müdür yardımcımızın adı çıkıyor. Biraz garip bir durum. Ekte gönderiyorum.

Ekli dosyalar

• Kurs Bitirme Belgesi.JPG
    Kurs Bitirme Belgesi.JPG
    116.4 KB · Görüntüleme: 1,003
Hocam tekrar tanımlama şansınız var mı işbirliği yapılan kurumu kurs düzenleme kısmında

Kurs son günü düzenleme kapanıyorn mu hocam, ya da ne zaman kapanıyor aynı sorunu bizde yaşamayalım.

Kursun başlangıcından sonra da değiştirmeye izin vereceğini düşünmüyorum şu anki sistemin.

Hocam protokol yapılan kurumları eklerken o kurumun yetkilisi kimse onun adını eklemiyoruz diye biliyorum, belgede onun adına nasıl imza açacak ki? Ben hiç karşılaşmadım protokol ekleme kısmında yetkili kişinin isminin eklendiği yer ile.

mclaren' Alıntı:
Hocam protokol yapılan kurumları eklerken o kurumun yetkilisi kimse onun adını eklemiyoruz diye biliyorum, belgede onun adına nasıl imza açacak ki? Ben hiç karşılaşmadım protokol ekleme kısmında yetkili kişinin isminin eklendiği yer ile.

Evet zaten öyle bir kısımda yok. Biz işbirliği kısmını da işaretlememiştik zaten. :?

mitto' Alıntı:
Aynı sorun şu anda bizde de var. Yani belge basma işi olmamız henüz...Mesaj atmak lazım...

Mesaj gönderdim E-yaygına. Teşekkür ederiz diye geri mesaj attılar. Bakalım ne çıkacak.

Müdüründe müdür yardımcısında adı çıkmıyor Duyurular kısımında belge basımını durdurun sorunları düzeltiyoruz diye haber yazmışlar.

SogukSabah' Alıntı:
Müdüründe müdür yardımcısında adı çıkmıyor Duyurular kısımında belge basımını durdurun sorunları düzeltiyoruz diye haber yazmışlar.

Asil mi yoksa görevlendirmemi idareciler? Şu an Kurs sonu belgesi açılmıyor sanırım hata veriyor.

Biz de şu an Ek-7 onay belgesini alamıyoruz. Sanırım bir sıkıntı var.

Raporlarda Yazıcıya gönderme yok mu ben mi göremedim? Sadece (Pdf, excell vb.) olarak mı kaydedebiliyoruz?

Kurs sonu belgesi şu anda alınabiliyor. Hataları düzeltmişler sanırım. İşbirliği ile ilgili bir imza gözükmüyor şu an.

Arkadaşlar idare veya Memur olarak tanımlı kullanıcı nasıl kursiyer kaydı yapıyor hiçbir yerde göremedim ben kursiyer kaydı yapılacak bir yer.

SogukSabah' Alıntı:
Arkadaşlar idare veya Memur olarak tanımlı kullanıcı nasıl kursiyer kaydı yapıyor hiçbir yerde göremedim ben kursiyer kaydı yapılacak bir yer.

Kurs İşlemleri- kurs kursiyer başvurular bölümüne tıkladığınızda her kursun başındaki simgeye tıklayarak kursiyer kaydediyoruz

nurgül55' Alıntı:
SogukSabah' Alıntı:

Kurs İşlemleri- kurs kursiyer başvurular bölümüne tıkladığınızda her kursun başındaki simgeye tıklayarak kursiyer kaydediyoruz

TEŞEKKÜRLER...

Vayy be. Sonunda kurs tanımı yapıp kursu açabildim. Demek sistem çalışıyormuş. :p

Ama ne çektin be çocuğum. :p

Kurs Sonu evraklarını direk yazıcıya gönderme buttonunu bir türlü bulamadım göremedim. PDF olarak alıyor. Bulan varsa bir söyleyiversin bir zahmet

Geri