yeni bir iş fikri !

Kodla Büyü

rcandir

Aktif Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi antalyada formatörlükler uzatılmadı. girecek ders bulabilen çok az kişi vardır.

Benim aylardır kafamda olan ancak bir türlü vakit bulamayıp faaliyete geçiremediğim bir proje var.Antalyadanda olur başka illerdende.

Kendin profesyonel olarak web tasarım işi yapmaktayım. ancak öğretmen olmam ve bulunduğum yerden dolayı ulaşabileceğim kitle çok az.

Önerim şu; benimle çalışacak arkadaşlar arıyorum. web tasarım yaptırmak isteyen kişilerle görüşerek işi alacak ve bu işten oda para kazanacak bende.
emlak portal olur e ticaret sitesi olur en önemlisi de TTK değişti haziran ayından sonra şirketlere web sitesi zorunluluğu geldi. bunu değerlendirirsek ekip çalışması ile geniş kitlelere ulaşabiliriz.
bununla ilgilenmek isteyen arkadaşlar varsa lütfen benimle pm ulaşsın tel ile görüşelim.

Not: arkadaşlar ilgilenmeyip ben bu işi daha önce yaptım onun ağiz kokusu çektim falan gibi yorumlara gerekyok ciddi kişilerin fikirlerini alabiliriz.

güzel teklif çevresi olan ve şehir merkezlerinde çalışan arkadaşlar değerlendirebilir

yaptığınız işler var mı? Link atar mısınız? İstanbul da web tasarım işi patladı. Ben yetişemiyorum ki öyle php asp felan da bilmem yani. Aklı olan ekmeğini kapar diyorum. Sebep temmuzda yürürlüğe girecek olan yasa. Elinizi çabuk tutun

Geri