yeni atandım, formatörlük konusunda sorularım var

Kodla Büyü

LastBreath

Üye
yatılı bölge okulundayım. 30 saat dersim var. 16 saat bilişim 14 saat teknoloji tasarım. formatörlük istediğimi belirttim ama yanlış mı yaptım acaba. eğer formatör olursam sadece bilişim derslerine gireceğim. ben ders yüküm azalsın diye istiyorum aslında. okulda lab yok ama önceki formatör sanırım dersi yokmuş ve ilçe milli eğitimdeymiş. ilçedeki okullarda bile doğru dürüst lab yok. siz olsanız ne yapardınız? formatörlük zor mu? teknik eleman muamelesi görmek benim için sorun değil. öğrencilerim bana öğretmenim dediği sürece benim için problem yok yani

Benim anlamadığım formatörlüğü nereye istiyorsunuz? Yibo'da çalışıyorsanız Fatih projesi yoktur sizin kendi okulunuzda ve BT sınıfı da yok diyorsunuz, bu şartlarda zaten sizin okulunuza bt rehberliği görevi verilemez.

durum buysa önceki formatör nasıl görev almış. adam dersi yok diye zaten ilçe milli eğitimdeymiş orada odası varmış diyolar. bende anlamadım nasıl oluyor ama müdüre söylediğimde sen yapamazsın demedi yani

Hocam 21 saatin üstünde almama hakkınız var. Bilişim Rehber Öğrt. ise zor sayılmaz, arada bazı sorunlar çıkıyor. Ama lütfeeeeeeen kendinize teknik eleman muamelesi yaptırtmayın. Yardımcı olacağız tabi ki ama dozunda.
Bu arada formatör demeyelim, Bilişim Rehber Öğrt. olarak değişti.

LastBreath' Alıntı:
durum buysa önceki formatör nasıl görev almış. adam dersi yok diye zaten ilçe milli eğitimdeymiş orada odası varmış diyolar. bende anlamadım nasıl oluyor ama müdüre söylediğimde sen yapamazsın demedi yani
ilçede eğitici formatörlük görevi almıştır muhtemelen, ya da bazı küçük ilçeler merkezdeki 3-5 okulun hepsine bakacak şekilde eldeki tek bt öğretmenini ilçeye görevlendiriyorlar. Kendiniz söylüyorsunuz zaten, okulda değil ilçede görevlendirilmiş diye.

KöfteHoRr' Alıntı:
LastBreath' Alıntı:
ilçede eğitici formatörlük görevi almıştır muhtemelen, ya da bazı küçük ilçeler merkezdeki 3-5 okulun hepsine bakacak şekilde eldeki tek bt öğretmenini ilçeye görevlendiriyorlar. Kendiniz söylüyorsunuz zaten, okulda değil ilçede görevlendirilmiş diye.

işte benim durumumda farklı olacak hocam. benim dersimde var. ilçede görevlendirip derslere de girebilir miyim. müdür ilçe istiyor zaten demişti. bakalım artık neler olcak. BT rehber öğretmeni olmak isterim.

Resmiyette ilçeye görevlendirme diye bişey yok hocam BT Rehberliği görevinde. Ama kağıt üzerinde seni bt sınıfı olan ya da fatih projesi kurulmuş bir okulda görevlendirip uygulamada ilçeye alabilirler. Bunu kabul edip etmemekte tabiki size kalmış.

Geri