YENİ AÇILAN OKULUMA LOGO YAPMA

Kodla Büyü

halder

Site Gezgini
ARKADAŞLAR OKULUMUZ 6 AY ÖNCE AÇILDI.BEN OKUL MÜDÜRÜYÜM.OKULUM İÇİN LOGO BULMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

OKUL ADI: ŞEHİT FURKAN DOĞAN İLKOKULU
İL:ANKARA
İLÇE:pURSAKLAR

logoda istediğiniz bir obje varmı hocam sizi temsil eden renkler nelerdir. Yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım

create_thumb

create_thumb

Ekli dosyalar

• create_thumb (1).png
    create_thumb (1).png
    7.5 KB · Görüntüleme: 904
  • create_thumb.png
    create_thumb.png
    12.3 KB · Görüntüleme: 895
gölova' Alıntı:
logoda istediğiniz bir obje varmı hocam sizi temsil eden renkler nelerdir. Yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım
Hocam bayrağımız ,dünya ve çocukların vb olduğu renk uyumlarının olabildiği bir logo olsun istiyorum.Arkadaşların önerdiği logo yapma sitelerinde tam bizim milli ve manevi değerlere uygun olanı bulamadım.Bu sitelerde yazıyı logonun etrafında olanıda bulamadım.yardımcı olursanız seviniriz okulumuz adına.

Bütçe soran arkadaş okulumuz yeni açıldı demiştim.herhangi bir geliri yok.yeni yapılaşmanın olduğu bir yerde aidat desen veren yok....

hocam şunu beğendiyseniz size tüm dosyaları ile atabilirim. değiştirmemi istediğiniz yer varsa yine yazın fırsat bulursam yarına yenisini göndereyim. Vektörel olarak logoyu yaptım olaki büyütürseniz hiç bir şekilde bozulma olmayacaktır. Güle güle kullanın. linkten bakabilirsiniz.
http://resimyukle.xyz/resim/Nx4y

gölova' Alıntı:
hocam şunu beğendiyseniz size tüm dosyaları ile atabilirim. değiştirmemi istediğiniz yer varsa yine yazın fırsat bulursam yarına yenisini göndereyim. Vektörel olarak logoyu yaptım olaki büyütürseniz hiç bir şekilde bozulma olmayacaktır. Güle güle kullanın. linkten bakabilirsiniz.
http://resimyukle.xyz/resim/Nx4y

Hocam çok teşekkür ederim.tasarım çok güzel olmuş.sadece ortadaki bina değilde iki tane çocuk yıldız dünya vb olursa çok iyi olur

Hocam bende bir okul için logo tasarlamıştım onu değiştirdim isterseniz kullanabilirsiniz

Ekli dosyalar

• LOGO55.png
    LOGO55.png
    472.8 KB · Görüntüleme: 869
İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bilgisayarbilişim hep var olsun inşallah :alkis: :alkis:

Geri