Yeğitek Başvuruları

Kodla Büyü
Yoo, tam olarak öyle ispat edilir. Haklılıktan bahsediyorsak, haksızlık var demektir. Haksızlık var ise, haksızlık yapan birileri de var demektir. Haksızlık yapanlara ses çıkarmadan haklılık savunusunu nasıl yapacağız? Havanda su döverek değil herhalde.
Cümleyi eksik yazmışım, "başkaları" ifadesinden başka dersleri kastetmiştim... kişileri değil..

Yoksa ;
Anadilimiz Türkçe, 2 yaşından sonra konuştuğu dili üniversite 1.sınıfa kadar okutmak gereksiz, en fazla haftada 1 saat olsun...
Matematik, bakkal alışverişi yapacak kadar yeterli... o da bir saat...
Diye başladığımız zaman..

Arkadaşlar not gelişme var mı? Ne zaman belli olacak acaba sonuçlar.

Ödevleri gönderdim ve sabah 9 gibi zoom ile canlı yayın yapılacağını söylediler. Saat 15.00 gibi yeğitek te Bilişimle üretim projesi ile ilgili kişilerle zoom üzerinden mülakata girdim.
Konu ile ilgili raporlar hakkında bilginiz varmı hangi alanda çalışmak istersiniz. Yoğun bir çalışma temposu olacak şeklinde sorular sordular.

hayırlı olsun @okyay hocam. zorlu ve mesai kavramının olmadığı bir süreç başlıyor senin için. Allan utandırmasın.

Amin. Zaten arkadaşlarla içerik geliştiriyorduk. 11 Eylül kadar uzaktan yaparız inşALLAH

Yeğitek daimi , geçici ve Uzaktan görevlendirmelerde ekders ücreti olarak kaç saat ödenecekti ? Bilgisi olan var mı acaba?

Merhaba Öğretmenlerim konuyu yeniden gündeme getireceğim açık öğretim genel müdürlüğü içerik geliştirme biriminde görev alma durumum var ama ek ders ile ilgili sorunlarım var 27 mi ekders alırım 18 mi şu anda teknik öğretmen olarak görev yapmaktayım.
Tavsiyeniz varsa onu da alabilirim

Merhaba Öğretmenlerim konuyu yeniden gündeme getireceğim açık öğretim genel müdürlüğü içerik geliştirme biriminde görev alma durumum var ama ek ders ile ilgili sorunlarım var 27 mi ekders alırım 18 mi şu anda teknik öğretmen olarak görev yapmaktayım.
Tavsiyeniz varsa onu da alabilirim
Yegitek hariç 18

Geri