Yazlık veya müstakil ev

Kodla Büyü

yaka

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar bir derdim var umarım aranızdan yardımcı olabilecek vardır. Annem ve babam için 80-95 arası bir fiyata yazlık yerlerden Bahçeli ya da daire yaz kış kalabilecekleri eşyalı ev arıyorum. Ankara'da ikametimiz olduğu için ve haliyle kurbanda yaklaştığı için gidip görme biraz sıkıntılı olacak gibi, Didim, Sakarya karasu ve Anamur taraflarına bakıyorum. Aranızdan bu konuda yardımcı olabilecek olanlar var mı? Varsa hakikaten çok sevinirim...

Ben de Karasuyu düşünmüştüm hem bana yakın ve meslek yüksekokulu var kiracı bulurum kışın diye.Arkadaşlarla gezdik liman inşasını fark ettik ve artık denizinin kötü olacağını sezdik.Sadece liman da değil orda 10 civarı ev de gezdik evler de kalite olarak kötü.Ben kesinlikle tavsiye etmem Karasuyu.Anamur,Didim hakkında fikrim yok.

Karasu bilgilendirme için teşekkürler hocam... Karasu en son düşüncem inşallah :)

hocam bulursaniz banada haber verin benimde düsüncem var ama yer cok önemli insanlari komsulari iyi olacak nezih bir yer ariyorum :)

didim,
Kuşadası, Güzelçamlı , Davutlar,
Güllük-Milas/Muğla,
Ören-Milas/Muğla,
Mazı-Bodrum,
Güvercinlik-Bodrum,
Çökertme-Milas/Muğla

Gezip gördüğüm güzel yerler. yazlı alınıp kalınabilir. ama fiyatlar bazılarında 140 150 civarı bazılarında 100 civarı olması lazım.
araştırmak gerek.

2016 Ağustos ayında Didim'den 2+1, eşyalı, havuzlu site içinde yazlık aldım. Bana maliyeti 135.000 TL'yi buldu. Moralinizi bozmak istemem ama dediğiniz fiyatlarda Didim'de ancak 1+1 bulabilirsiniz. Diğer yerler hakkında bilgim yok.

Antalya Gazipaşayı tavsiye ederim hocam . Alanya ile anamur arasında şirin bir ilçe. Sessiz cennet. Ulaşım kolay direk Ankaya uçak var. Hava alanı 5 dk mesafede. Alanyaya 20 dk mesafede.
Ama söylediğiniz fiyata imkansız.
Düşürseniz ben yardımcı olurum. Benim vardı 1ay önce sattım.

ERDEK gayet güzel. Bu sene doğalgaz geliyor. Ayrıca istanbul a İDO ile ulaşımı var. Aynı zamanda otoban yol karacabeye kadar geleceğinden ulaşımı güzel. Çok bunaltıcı bir yazı yok. Yabancı turist olmadığından alışveriş fiyatları makul. Bursaya bir saat. Kapıdağ suyuyla havasıyla gerçekten cennet.

Hocalarım tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Gazipaşa dakini kaça sattınız hocam bir de yerleşim yeri mi yoksa yazlık tarzında mı? Erdek'i hiç düşünmemiştim bir bakacağım hocam oraya da..
Hocam Didim de havuzlu bir yer istemiyorum bizim büyükler gitsin kalsın orada kafayı dağıtsın istediği zaman çıksın gelsin niyet bu sadece.

hocam bulursaniz banada haber verin benimde düsüncem var ama yer cok önemli insanlari komsulari iyi olacak nezih bir yer ariyorum :)
Hocam haber ederim size de ama baya araştıracak gibi duruyoruz kendime olsa hiç acımadan kafama göre alırım da anam babam olunca çevre komşu vs dikkat ediyorum

didim,
Kuşadası, Güzelçamlı , Davutlar,
Güllük-Milas/Muğla,
Ören-Milas/Muğla,
Mazı-Bodrum,
Güvercinlik-Bodrum,
Çökertme-Milas/Muğla

Gezip gördüğüm güzel yerler. yazlı alınıp kalınabilir. ama fiyatlar bazılarında 140 150 civarı bazılarında 100 civarı olması lazım.
araştırmak gerek.
Hocam gidip görme şu sıralar biraz zor kurban bayramı telaşesi başlayacak sağlam bir tanıdık ile gel gör demesi lazım

Gazipaşa yerleşim yeri hocam. Ama deniz yolu sediğimiz bölge var şehir merkezinden denize 3 km yürüme parkuru filan var çok beton yığını değil seracılıkta yapılıyor turizmde. Muz bahçeleri var sıklıkla. Tam emekli şehri. Yeni gelişen bir yer yatırım amaçlı çok iyi değerleniyor. Fiyatlar 150 ile 300 arası gibi...

Hocam Erdekte 120_160 arası ev bulursunuz. Bandırma üniversitesi Balikesirden ayrılıp 18 Eylül olarak açıldı Erdek e 15 dakika. Daha önce bahsettiğim gibi doğalgaz gelince prim yapar. Çünkü yazları kapıdag olduğu için çok nemli ve bunaltıcı bir sıcağı yok.

Geri