YAZILI SINAV ANALİZ PROGRAMIM

Kodla Büyü

wezyr

Aktif Üye
Daha önce burada bir arkadaşımızın paylaşmış olduğu program üzerinde biraz değişiklik yaparak girdiğiniz tüm derslere ait analizleri bir dosyada toplayabilme imkanı sağlamaya çalıştım. Kullanacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun hatalı gördüğünüz bir yer var ise bildirirseniz elimden geldiği kadar düzeltmeye çalışırım.

düzeltme !
makro hataları düzeltilmiştir...

Ekli dosyalar

• ANALİZ-v6.rar
    149.4 KB · Görüntüleme: 756
Gelen özel bir mesaj üzerine tekrar açıklama gereği duyduğum yukarıda ilk mesajda da belirtiğim gibi bir arkadaşın hazırlamıŞ olduğu (BOYABAT SAĞLIK MESELEK LİSESİ MÜDÜR YARDIMCSI VE RESİM ÖĞRETMENİ NECDET KARABEK) program üzerinde değişiklik yaptığımı tekrar belirtmek istiyorum amacım birilerine faydası olması dileğiyle programı burada paylaştım yaptığım değişkler şunlardır.
1- test ve klasik sınav analizlerini Necdet beyin programında ayrı ayrı sunmuştu ben tek dosyada birleştirdim.
2- fazla satırları, süzme verleri temizleme butonları eklendi
3- Standart sapma hesaplamaları eklendi (1,2,3,4 düzeylere göre standart sapmaya göre en düşük ve en yüksek puanların hesabı eklendi)
4- klasik ve test ana sekme şablonlarını kullanarak aynı dosyanın içine girdiğiniz sınıf yada derslere göre sekmelerin oluşturulması sağlandı...

Programın orjinal halini görmek ve indirmek için http://mebk12.meb.gov.tr/meb_iys_do...rmlarnn-doldurulmas_833685_gorme_engelli.html
eğer necdet bey programın burada yayınlanmamasını isterse özel mesajla bildirmesi yeterlidir.

Bu Proğramdaki ŞUBE ANALİZİNİDE Sizin Proğramla Birleştirebilirmisiniz?. TEŞEKKÜRLER

Ekli dosyalar

• ortak-Sınav Analiz Formu-9.Sınıf.rar
    227.6 KB · Görüntüleme: 135
hocam yapılabilir fakat ozaman programı sabitlemek gerekir mesela 1 sınıf düzeyinde sabit şube sayısı olması gerekir ozamanda benim düşündüğüm program yapısının dışına çıkmış olursunuz benim okulumda her sınıf düzeyinde 2 sınıf olduğu ve öğrenci sayısı 20 kişiyi geçmediği için benim programım işimi görüyor fakat 3 şube olursa ozaman işimi görmez o nedenle program bireysel hale dönüşür.

Geri