Yazıklar Olsun Fenerbahçe...

Kodla Büyü
pneuma_ex' Alıntı:
ozgurel boş boş konuşma ya fener gs beşiktaş diyen yok sana bu resmen salaklıktır diyorum kısaca hangi takım yaparsa yapsın. Sen türk takımısın bayrak götürmüyorsun çok mantıklıymış cidden allahım sen akır fikir ver.
Boş konuşmamı? Ya siz iyimisiniz ya! Fener Bjk diyen yokmuş.... Bak bakalım yorum yazdığın başlığa. Ayrıca çok mantıklı biriysen, bayrak olayında tahammül edemeyecek kadar milliyetçi biriysen önce sende kullanıcı adını değiştir.. Tutarlı olun biiraz tutarlı

Bayram bayram kimliksiz adamlar yüzünden sinirlerim oynadı. Ahmet altan i kendisine rehber edenden ne adam olur Benim gözümde ne müslüman. "vatani genç bir kızın memesine satarım" "güzelse kendi kardesumle bile sevisirim" diyen ateist adamları kendine rehber edenler. Amerikada dogsaydiniz hristiyan olurdunuz o zaman niye muslumansiniz boş verin dini mini, inançlardan globaldir herşeye inaniverin... Allah size hidayet versin ne diyeyim...

yahu bir türlü anlama veremiyorum. kendi milletini bu kadar kötüleyen başka bir millet yoktur. bayrak sallamakla fen teknolojinin ne alakası var. ayrıca fener yönetimi durumdan vazife niye çıkarıyor. kimse rum tarafını eleştirmiyor. onlar erdemli olsunlar da tahrik olmasınlar. yok bizi kabul etmiyorlarmış. eziklik yapmanın manası yok. onların bizden kabul görmesi lazım. bir de adamdaki hırsa bakın. herkese tek tek cevap vermiş.

ozgurel' Alıntı:
pisagorean' Alıntı:
Ezik fener. Kendini cumhuriyet sanan leblebi beyinli fener. Ha fenerbahçe cumhuriyeti ha demokratik kongo cumhuriyeti eğlensin gençler bırakın bugün yarın elenir gider zaten tartışmaya bile luzüm yok.
Ezik ve leblebi beyinli PİSagorean, Bayrak götürülmemesine tahammül edemeyecek kadar milliyetçiysen önce kendine Türkçe bir kullanıcı adı alarak başla işe :wink: Daha tutarlı olursun
Senin milliyetcilik anlayisin milletin nickine bakarak yorum yapmaktan ibaretse sen biraz daha büyü de gel yanima. Hadi ben leblebi beyinliyim de sendeki beyni mikroskopla bile görmenin mümkünati yoktur.

Bayrak ülkenin sembolüdür. İstediğim yere bayrağımı götürürüm kime ne? Medeniyetle ilimle fenle ne alaka? Adamlar maraton koşuyor ülkesinin bayrağını açıyor hemde ilimde fede en ileri olanlar(?), amerikan filmlerinin hepsinde öyle yada böyle bayrakları var, ayrıca madem bayrak boş iş o zaman bi zahmet rumlar rahatsız olmasın bayraktan ne de olsa ilimde fende ileri milletlerdenler... Bazı insan müsveddelerinin salladığı paçavralar gibi milleti tahrik edecek birşey değil ya benim ayyıldızlım.
Bizim bu millet eskiden ne olursa olsun karşıyı suçlu görürdü, artık herşeyde kendini suçlu görmeye başladı bi ortasını bulamadık.
Sırf muhalefet olacam diye yırtık çoraptan çıkan parmak gibi herşeye atlıyor millet.

aykutgultekin' Alıntı:
Bayram bayram kimliksiz adamlar yüzünden sinirlerim oynadı. Ahmet altan i kendisine rehber edenden ne adam olur Benim gözümde ne müslüman. "vatani genç bir kızın memesine satarım" "güzelse kendi kardesumle bile sevisirim" diyen ateist adamları kendine rehber edenler. Amerikada dogsaydiniz hristiyan olurdunuz o zaman niye muslumansiniz boş verin dini mini, inançlardan globaldir herşeye inaniverin... Allah size hidayet versin ne diyeyim...

Allah önce sana hidayet versin... Ahmet Altanı kimse kendine rehber edinmez bunu da 2.sayfadaki mesajda yazdım, ancak ben senin gibi insanlara TAPMAM, insanların belli görüşleri vardır doğrudur belli görüşleri vardır yanlıştır... Ben senin gibi TAPMADIĞIM için yanlışına yanlış demeyi doğrusuna da doğru demeyi bilirim.. Benim için tek yanlışsız kulu olduğum ALLAH'tır.. Ve benim ALLAH'ım senin tahmin ettiğin gibi adaletsiz bir ilah değildir ne yani senin çocuğunu 2012 yılında türkiyede doğurup müslüman olmasını sağlayarak CENNETİ ona hediye etti ama şu anda RUM kesiminde yaşayan bir insanın 2012 de doğan çocuğunun hıristiyan olmasını sağlayarak onu da CEHENNEME mahkum mu etti? Birazcık aklını işlet doğuştan millet ırk ülke şehir anne baba ten rengi göz rengi kardeş sayısı olur ANCAK doğuştan din olmaz, herkes sorgulayarak en doğruya ulaşmakla mükelleftir.. Din miras olmaz azcık KURAN okursan ALLAH'ın en çok kızdığı durumun ATALARIN DİNİne körü körüne uymak olduğunu anlarsın....bak yine de ben sana bu konuda ayet paylaşayım sabaha kadar oku.(Zuhruf –21/22/23/24/25/26/27/28/29 Saffat – 69/70 34 Sebe – 43) sınırları insanlar oluşturmuştur ALLAH'ın isteği insanların İNSAN gibi yaşamasıdır, yoksa milliyetçilik, ırkçılık, şehirçilik, tencilik yapması değil!!!

egitimci.' Alıntı:
branta' Alıntı:
Ahmet Altan Taraf yazarı değil mi?

Yazısında da saçmalamış bence, 1 cümlede söylenecek şeyi uzatmış da uzatmış, uzattıkça inandırıcı olacağını düşünmüş herhalde.

Milliyetini at bir kenara, afrikada doğsan zenci olurdun.
Dinini at bir kenara , Vatikanda doğsan hristiyan olurdun.
Örfünü adetini at bir kenara, burda değil de orda doğsaydın böyle olurdu..
vs. vs.

diye diye bitiriyorlar...

taraf yazarı olması ile saçmalamış olması ne alaka onu anlamadım? önemli olan bu konudaki yazdığı yazıdır benim için ahmet altan umrumda bile değil... Ben sadece bu yazının yerinde olduğunu belirtmek için bunu yazdım ancak siz önyargıyla yaklaşıp önce taraf gazetesine(ki konuyla hiç ilgisi yok) sonra ahmet altana ön yargılı yaklaşmışsınız... Yalnız unutmamak gerekir doğru varsa her yerde doğrudur..

bu şekilde bitirmeleri gayet doğal çünkü böyle olacaktı... Hıristiyan doğsaydın da bu sefer hıristiyan olarak seçilmiş olduğunu düşünecektin veya yahudi doğsan seçilmiş olduğunu düşünüp Allahın cenneti sana tahsis ettiğini söyleyecektin...ama işte dünyadaki hiç kimse seçilmiş değildir... Mutlaka ama mutlaka herkes sorgulayarak doğruyu araştırarak hak olana yani çelişkisiz tutarlı sürekli olana ulaşmak zorundadır.. Yoksa bir hıristiyan da atalarının dinine uyar yahudi de müslümanım diyen de... biraz farkında olursak bu Allaha adaletsiz diyenlere büyük bir fırsattır.. Ancak Allah bütün bunlardan uzaktır... Yani dünyadaki koordinatların hiçbir önemi yoktur önemli olan sınavı doğru yoldan doğru sonuçla bitirmektir...

Soz konusu gazete ve yazar ile ilgili fazla soze gerek yok, soyleyecegim tek sey bunlarin yazdiklarini on kere dusunmek irdelemek lazim..

Akli basinda insan icin neyin ne oldugu ortada..

Ayrica ben gayet guzel sorguluyorum merak etme dinimi de irkimida.. Sen memnun degilsen yolun acik olsun..

Surda dogsan soyle olurdu olayina gelince;
--hic mi din degistiren yok farkli topraklarda dogup ta..
-- ben musluman olmayan bir ecnebi memlekette dogmus buyumus biri olarak asimile de olabilirdim ama yeterince sorguladim ve asimile olmadim cok sukur..

Mesele hangi cogorafyada dogdugun meselesi degil mesele kisilik meselesidir hocam..

Bunu Galatasaray yapsa burada sallayanların yarısı burada sallayan tarafta değilde savunma tarafında olurdu buna eminim

hakanotuken' Alıntı:
Bunu Galatasaray yapsa burada sallayanların yarısı burada sallayan tarafta değilde savunma tarafında olurdu buna eminim

siz Galatasaray'ın tırnağı kadar olunda...... Sonra konuşun

Bunu trabzonspor da yapsa eleştiririm. Bize her yer trabzon deyipte türk bayrağı getirmeseydi bu laf boşuna derdim.
Lafımız bu olayı eleştiren gerçek fenerlilere değildir.Lafımız Fenerbahçe cumhuriyeti deyip yerlere göklere sığdıramayan ama dışarı türk bayrağını bile taşımaktan çekinen sahte taraftarlaradır.
Anorthosis -trabzonspor maçında açılan bayraklardan sadece birtanesi>

20121022215945_trabzonsporlu-taraftar-rum-kesiminde-turk-bayragi-acmisti.jpg

523496_521802681181867_911808383_n.jpg

karinca_52' Alıntı:
ozgurel' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
:+1:

hocam sende malzeme arıyrdun şaşardım bir günde Galatasaray'a laf atmasan
Hocam inan beğenme sebebim GS ye sallamak, laf sokmak falan değil.
Başlığı açanında olumsuz yorum yazanlarında (en az %95'i) amacı üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek. Hatta bunu yaparken bayrağı malzeme olarak kullanmaları çok üzücü. Diğer mesajlarda da yazdım. O kadar milliyetçi yazılar yorumlar yazmışlar, hepsine eyvallah... Yazanların kullanıcı adına bak çoğu Türkçe bile değil. Bu tutarsızlığa kızdığım için beğendim o yorumu.

ersin_sisman' Alıntı:
http://www.f5haber.com/star/rum-kesimi-turk-bayraklariyla-doldu-haberi-3392434/

başlığı açan arkadaş utanmıştır sanırım.
başlığı açan arkadaş niye utansın ? taraftara birşey dememiş ki fener yönetiminin yalanını haber yapan siteyi göstermiş. Taraftar her zaman akıllıdır... Başkan yuhlamayın ıslıklamayın dese bile içinden geleni yapar taraftar... Türk bayrağı götürülmeyecek diye belgenin altına imza atanlar utanmalıdır. Helal olsun taraftara ki yönetiminden daha delikanlı...

zzh' Alıntı:
ersin_sisman' Alıntı:

başlığı açan arkadaş niye utansın ? taraftara birşey dememiş ki fener yönetiminin yalanını haber yapan siteyi göstermiş. Taraftar her zaman akıllıdır... Başkan yuhlamayın ıslıklamayın dese bile içinden geleni yapar taraftar... Türk bayrağı götürülmeyecek diye belgenin altına imza atanlar utanmalıdır. Helal olsun taraftara ki yönetiminden daha delikanlı...

Başlık yazıklar olsun ''Fenerbahçe Yönetimi'' olmalıydı hocam o zaman bütün takımların tel tel döküldüğü avrupada Fenerbahçe puan toplamayı bildi özellikle bu zor deplasmanda..

karinca_52' Alıntı:
ozgurel' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
:+1:

hocam sende malzeme arıyrdun şaşardım bir günde Galatasaray'a laf atmasan

Bende şaşırdım şimdi görende zırt pırt Galatasaray'a laf atıyorum sanar. Ama dediğim çok doğru bunu gs yapsa dediğim gibi olurdu.

zzh' Alıntı:
ersin_sisman' Alıntı:

Başlıkta YAzıklarolsun FENERBAHÇE var hocam. Bu sanırım sadece yönetim demekdeğildir. Ayrıca aşağıdaki linkide okusunda arkadaş milliyetçilikten gem vurmasın fenerbahçeye...

http://www.f5haber.com/star/fenerbahce- ... i-3392736/

ersin_sisman' Alıntı:
zzh' Alıntı:
ersin_sisman' Alıntı:

Başlıkta YAzıklarolsun FENERBAHÇE var hocam. Bu sanırım sadece yönetim demekdeğildir. Ayrıca aşağıdaki linkide okusunda arkadaş milliyetçilikten gem vurmasın fenerbahçeye...

http://www.f5haber.com/star/fenerbahce- ... i-3392736/
4 yıldır kaybetirdiği puanlar öyle hemen telafi olmaz... bu senede 2. sınıf rakipleri yeniyor zaten normal bir durum, normal durumlara sevinilmez.

BANA VE BENİM GİBİ DÜŞÜNENLERE CVP YAZANLARA SÖYLÜYORUM.Utanma duygunuz var mı? o bayraklar dün sallandı bu haber şimdi ne olmuş oluyor? Söylicegim çok şey varda neyse zaten konuya cvp yazacak yüz kalmamıştır sizde.

Hocam bir turlu vatan haini yapamadiniz bizi ya başka birşey demiyorum maçta bizimkiler aslanlar gibi salliyorlardi anlı
şanlı bayrağımızı ne alaka senn belge ile şimdi oooo ne adamsınz ya ;)

biz sizi neden vatan haini yapalım arkadasım hepimizin çevresinde ailesinde bir sürü fenerli arkadası var akrabası var heralde vatan haini değil hiç birisi.. vatan haini olan öyle bir protokolü imzalayanlardır ayrıca bu tepkiler olmasaydı sizde emin olun o bayrakların hiç birisi orda olmazdı..

yönetime rağmen bayrak götüren taraftara helal olsun.bu arada kapak olsun cevap olsun diyenler taraftarın kendi insiyatifiyle yaptığı yönetimin ayıbını örtmez.gerçi şikeden suçlanan yönetimi bile savunup baş tacı yapanlar böyle bi rezaleti bile savunur

Geri